Ondrej Čechvala - vítěz soutěže Fantazie časopisu FotoVideo

Publikováno: 11. ledna 2016 | autor Redakce
Ondrej Čechvala, Filozofické útržky VI. - O společnom vlastníctve

Minulý rok jsme spustili soutěž, ve které se úpravám a fantazii meze nekladly, kde se ukázali opravdoví mistři v postprodukci.

Taková byla soutěž "Fantazie". Zájem o ni byl přímo enormní, takže jsme k jejímu vyhodnocení pozvali našeho lektora Honzu Vojtka. Ten vše zpracoval i s komentáři ve své Digiškole v prosincovém vydání FotoVideo a nešetřil chválou.

Minifolio vítěze soutěže, jímž se stal Ondrej Čechvala, najdete v lednovém FotoVideo.

Připravujeme pro vás další soutěže. Sledujte náš web, facebook a obsah časopisu FotoVideo.

 

FotoVideo 1/2016

Právě vychází
FotoVideo 11/2016
http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nc2QdLdmW5cpFxEsclXnIadynDlIYySbP6_by6XveSL.D7/fastid=atemyorgnypsezlmibkyfuqrunno/stparam=mfnngsdlwo/url=https://nikoncashback.cz/cs?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=Cashback http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nc2QdLdmW5cpFxEsclXnIadynDlIYySbP6_by6XveSL.D7/fastid=atemyorgnypsezlmibkyfuqrunno/stparam=mfnngsdlwo/url=https://nikoncashback.cz/cs?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=Cashback http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nc2QdLdmW5cpFxEsclXnIadynDlIYySbP6_by6XveSL.D7/fastid=atemyorgnypsezlmibkyfuqrunno/stparam=mfnngsdlwo/url=https://nikoncashback.cz/cs?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=Cashback
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.