Máte už listopadové FotoVideo?

Publikováno: 24. října 2018
FotoVideo 11/2018

Tak tohle vydání nám dalo zase dost zabrat. Bylo pracné a je tudíž dost vycizelované se spoustou exkluzivních informací. Věříme, že si je rádi přečtete a samozřejmě také prohlédnete. Jsme obrazový časopis a škoda, že nemůžeme prezentovat i ta oblíbená videa. Ta pro změnu občas najdete na tomto našem webu ifotovideo.cz.

Oblíbená fotografická inspirace, rady, návody, recenze

Samozřejmě i listopadové FotoVideo drží vaší oblíbenou linku, které začíná fotografickou inspirací, v níž se pro změnu a opět podíváme třeba do Japonska, na zajímavé portréty a také zvláštní projekt nadzemní a podzemní fotografie. Pozveme vás na oblíbený FotoŠkoda FEST, nabídneme recenze dvou úžasných knih, poradíme jak na sférickou fotografii, či jak si vybrat objektiv pro váš analogový přístroj. Nestačí? V listopadovém FotoVideo najdete i další články, které vás jistě zaujmou. Stačí si nás koupit!

A co Soutěž Fotograf roku a další?

Víte, že se už osmnáctý ročník naší největší fotografické soutěže Fotograf roku blíží nezadržitelně do finále? Průběžné skóre ne napínavě blízké, na prvních místech stále není nic rozhodnuto. Kdo se stane celkovým vítězem? Kdo má šanci chlubit se skvělým titulem „Fotograf roku“?

A nezapomeňte na další naše soutěže! Můžete v nich vyhrát Huawei P20 Lite a nebo v té o koních dokonce bezzrcadlovku Canon. Soutěžit s námi se vyplatí!

A Technika se ještě vrací k Photokině

Veletrh Photokina byl přeci jenom událostí, která se nám do jednoho vydání nevešla. I v listopadovém FotoVideo si můžete prohlédnout novinky, které pro změnu představily společnosti CEWE, ZEISS, Panasonic, Lowepro, Canon a další a další. Takže milovníci techniky si určitě přijdou na své

Vyberte si z listopadového vydání časopisu FotoVideo třeba toto:

INSPIRACE: KANAKO SATO JE Z TOKYA

Jdou underwater a street dohromady?

ROZHOVOR: TOMÁŠ SENTPETERY Z LONDÝNA

Představujeme projekt Look deeper

RECENZE: MARTIN BECK – LATERNA MAGIKA

Kniha o divadle, která je plná fotografického umění

PRAXE: NAŠE ANALOGOVÁ ŠKOLA INFORMUJE

Jaký vybrat objektiv pro analogovou fotografii?

TECHNIKA: PŘEKVAPIVÉ NOVINKY Z PHOTOKINA 2018

Představují se CEWE, ZEISS, Lowepro, Panasonic a další

FOTOGRAF ROKU ZAHAJUJE 19. ROČNÍK

Vyberte si nová témata a určitě foťte!

Naše velké dárky k celoročnímu předplatnému FotoVideo!

Předplaťte si nás! Dostanete současně výhodný dárek ZDARMA dle vašeho výběru (třeba předplatné grafického programu na celý rok nebo unikátní diář s fotografiemi ze soutěže Fotograf roku či voucher na rychlé stahování na serveru Ulož.to, slevy od CEWE a Kamila Rodingera a další…) a to jeden vybraný i v případě, že jste stálým předplatitelem a předplatné si obnovujete. Objednávejte hned a vybírejte zde.

Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve než se objeví ve volném prodeji a ještě k tomu ta cca 60% jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí!

Právě vychází
fv02-24-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.