Máte nás rádi? Podpořme společně projekt na podporu časopisů...

Publikováno: 22. dubna 2021 | autor Redakce
Máte nás rádi? Podpořme společně projekt na podporu časopisů...

Jsme rádi, že můžeme vydavatelům v této nelehké době ovlivněné epidemií pomoci s propagací a podporou tištěných médií. Společnost SEND Předplatné je lídrem ve správě předplatného včetně zajištění distribuce v ČR. Téměř třicetiletá působnost na českém trhu je vizitkou o odbornosti a kvalitě služeb, za kterou stojí majitel společnosti Ing. Jaroslav Schwarz. Místo velkolepých oslav u příležitosti výročí společnosti na českém trhu jsme se rozhodli pro zorganizování projektu, který podpoří vydavatele tištěných časopisů. Využili jsme příležitost Světového dne svobody tisku, který připadá na pondělí 3. května.

Akce má za cíl poukázat na svobodu tisku, která není vždy samozřejmostí a zároveň podpořit tištěná média, konkrétně časopisy. Projekt má název Máme rádi časopisy a tím navazuje na Facebookovou skupinu se stejným názvem. Principem je poskytnutí předplatného tištěných časopisů za zvýhodněných podmínek v týdnu od 3. do 9. května 2021. Start akce je právě na Světový den svobody tisku. Zákazník má možnost objednat předplatné časopisů zapojených do projektu se slevou minimálně 5 % a více oproti běžné ceně předplatného. Pro uplatnění akční nabídky stačí zadat při objednávce akční kód.

Máte nás rádi? Podpořme společně projekt na podporu časopisů...

Přehled časopisů i vydavatelů zapojených do akce najdete na speciálním webu www.mameradicasopisy.cz. Proč má stále tisk smysl?

  • • Číst tištěná média vyvolává v mozku „odhodlanější“ přístup a lépe si pamatujeme
  • • Číst časopisy a noviny je cesta k ověřeným informacím a minimalizaci fake news
  • • Číst nadměrně elektronická média může způsobit zdravotní rizika
  • • Číst z obrazovky je pro oči obecně opticky náročnější
  • • Číst z papíru je lepší než z obrazovky

Akci je možné realizovat díky spolupráci s mnoha vydavateli, pro které společnost SEND Předplatné zajišťuje správu předplatného a distribuci časopisů. Kromě velkých vydavatelů, jako je třeba Burda International CZ s.r.o., se tak mohli do akce zapojit i drobní vydavatelé vydávající jen jeden časopis. Před uzávěrkou přihlášek časopisů do akce obsahovala nabídka již přes padesát časopisů se slevou od 5 % až po 20 % z ceny základního předplatného. Vzhledem k cenám časopisů na stáncích a prodejnách tisku je pak sleva ještě mnohem větší. Pro podporu samotné akce je připravena mimo jiné i aktivita na Facebooku prostřednictvím speciálního rámečku pro profilovou fotografii. Ten je ve variantě pro ženy ve znění „Mám ráda časopisy“ (http://bit.ly/2OFbhFx) i pro muže „Mám rád časopisy“ (http://bit.ly/2DahTq5). Díky využití rámečku získají tři uživatelé Facebooku poukaz v hodnotě 1.000 Kč na objednání předplatného v rámci časopisového portálu SEND.cz dle vlastního výběru. Věříme, že tento projekt pomůže podpořit vydavatele, bude mít úspěch u předplatitelů, a díky tomu se stane pravidelnou akcí i v době, kdy již bude doba covidová minulostí.

3. květen je Světovým dnem svobody tisku. Tento významný den byl vyhlášen poprvé roku 1993 Organizací spojených národů. Připomíná přijetí Windhoecké deklarace, která zdůrazňuje, že svoboda tisku a šíření informací patří mezi nezadatelná lidská práva definovaná Deklarací lidských práv OSN. V řadě zemí světa není svoboda tisku samozřejmostí. Dochází k pronásledování novinářů za jejich názory, často jsou dokonce vězněni, souzeni nebo je na ně vytvářen jiný nátlak, aby se vzdali naplňování svého poslání pravdivě informovat veřejnost. Někteří z nich dokonce položili při výkonu práce život.

 


 

Už máte dubnové FOTOVIDEO?

Vzniklo vydání, které opět myslí na všechny své čtenáře a příznivce, a přitom je opět tak trochu mimořádné. Narodilo se totiž v době focení a natáčení nepříznivé, s upřímnou nadějí, že si už ten duben venku i v interiérech užijeme? Je to tak? Splnila se naše redakční očekávání a vaše upřímné přání? To jsme v době jeho přípravy nemohli vědět.

Spousta videa v časopise FotoVideo

Velké téma, které hýbe naším virtuálním a digitálním světem. Zájem o video roste přímo exponenciálně a my to jasně vidíme na množství stažených QR kódů, které přidáváme do jednotlivých článků. Opravdu vás nesledujeme, ale autoři a zpovídaní fotografové sami píší, že na svých webových či YouTube stránkách zaznamenali výrazný nárůst většinou hned po zveřejnění v našem časopise. Také máte ve svém chytrém telefonu nahranou čtečku QR kódů? Je to snadné, těch aplikací je několik a nezaberou v telefonu téměř žádné místo. Jen si jí kliknutím otevřete a rámeček lehce přiblížíte ke QR kódu v časopise a video či webové stránky se vám hlásí a automaticky běží. Žádné další složité operace a vy máte dvojí zážitek – z četby i doplňujícího videa. Foto a video prostě patří k sobě!

A velké fotografické lahůdky

Vyberte si z naší široké nabídky, která vznikla opět a jenom na základě vašich potřeb. Jak už jsme se zmínili, pracujeme v týmu a díky tomu dokážeme reagovat na velké množství naprosto aktuálních podnětů. Na tomto vydání se podílela opět řada významných osobností, kterým jsme za skvělou spolupráci velmi. Nebudeme tentokrát vyjmenovávat tu řadu skvělých jmen, seznámíte se s nimi postupně při listování dubnovým FotoVideem, které vám nabízí vše, co máte rádi (snad?) a hlavně přeje pohodu (a to nejen s ním), zdraví a snad už konečně i to kvalitní, upřímné a Dobré světlo!

Vyberte si z dubnového FotoVideo třeba následující:

OSOBNOST: JAROSLAV KUČERA

Dívky a paní z nedávné historie? Určitě vás budou zajímat!

OSOBNOST: JAROSLAV KUČERA

RECENZE: ČESKÁ FOTOGRAFIE V DATECH 1839-2019

Vladimír Birgus a Pavel Scheufler uvádějí novou knihu, která patří do vaší knihovny.

RECENZE: ČESKÁ FOTOGRAFIE V DATECH 1839-2019

OSOBNOST: GARIK AVANESIAN

Velké lidské příběhy v dosud nezveřejněných fotografiích velkého fotografa.

OSOBNOST: GARIK AVANESIAN

PRAXE: ZVĚTŠENÁ VIDEOPORADNA

Jakou techniku zvolit pro natáčení videa? Poradí vám dva odborníci.

PRAXE: ZVĚTŠENÁ VIDEOPORADNA

TECHNIKA: TISKNEME SI FOTOGRAFIE SAMI

Velký průvodce výběrem tiskárny a fotopapíru – 1. díl

TECHNIKA: TISKNEME SI FOTOGRAFIE SAMI

FOTOGRAF ROKU: VYHODNOCENÉ TÉMA „DOMÁCÍ KVĚTINY“

Výsledky možná překvapí, ale jsou nádherné. Květiny se vám povedly!

FOTOGRAF ROKU: VYHODNOCENÉ TÉMA „DOMÁCÍ KVĚTINY“

… a samozřejmě další spoustu zajímavých článků!

POZOR! Už jste si objednali vaše FotoVideo až domů! Je to stejně jednoduché, jako v jiných e-shopech!

Navíc k vaší objednávce máme pro vás další dárky ZDARMA. K celoročnímu předplatnému časopisu FotoVideo prostě dárky odjakživa patří. Udělejte si radost (a také vašim blízkým?) na dalších dvanáct měsíců! S naším předplatným opravdu ušetříte. Vybírejte dle chuti, ale rychle, dárků je dost, ale některé jen v omezeném množství! Předplaťte si nás natrvalo, nebo si vyzkoušejte, zda nás chcete odebírat po jednom či dvou či třech či šesti či dvanácti výtiscích. Jak se vám to bude líbit. Ale s delší dobou předplatného výrazně klesá jeho cena a dárek je ZDARME k novému, celoročnímu předplatnému.

Vybírejte si na našem webu:

http://www.ifotovideo.cz/rubriky/predplatne/

Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve, než se objeví ve volném prodeji na stáncích a v prodejnách, a ještě k tomu levněji za cca 60 % jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí! Šetříte tak své peníze a ještě vyděláte.

Užijte si dubnové FotoVideo

Právě vychází
fv05-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.