Litevští mistři fotografie

Publikováno: 4. května 2016 | autor Redakce
Litevští mistři fotografie

Čtyři slavná jména, jež spojuje příslušnost ke stejné generaci a která proslavila litevskou fotografii po celém světě.

Čtyři slavní fotografové - jeden ovlivněný existencialismem, dokáže uchvátit diváka svými silnými psychologickými portréty a dokonalou kompozicí. Druhý nám ukazuje smutnou i veselou cestu člověka časem a světem ve své sérii s liliputánem Alfonsem. Díky fotografiím třetího autora zažíváme syrovou atmosféru litevského venkova s jeho malými velkými příběhy, které zachytil například v kolekci snímků z dobytčích trhů. A čtvrtý autor nás nepřestává okouzlovat svými poetickými vizemi plnými křehkých jarních kvítků.

Rozhovor s fotografy - ANTANAS SUTKUS, ROMUALDAS POŽERSKIS, ALEXANDRAS MACIJAUSKAS, ROMUALDAS RAKAUSKAS - najdete v květnovém FotoVideo.

FotoVideo 5/2016

Za 17 dní
vyjde nové číslo FotoVideo.
new-magazine.jpg
http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.