Lednové FotoVideo zahajuje novinkou!

Publikováno: 20. prosince 2017 | autor Redakce
FotoVideo 01/2018

Už jsme museli vyslyšet přání vás mnohých. Klasické fotografické postupy jsou stále oblíbenější i mezi nastupující fotografickou generací. Náš časopis nemůže v tomto novém návratu zůstat pozadu.

Začínáme zlehka praktickým povídáním našeho lektora a redaktora Honzy Vojtka, a pokud bude váš zájem trvalý, můžeme postupovat i k větším rozsahům.

Jako ostatně pokaždé se snažíme plnit vaše přání nejen touto novou rubrikou s názvem „Analogová škola“, která nahrazuje v první vydání nového roku školu digitální. O tu ale samozřejmě nepřijdete a najdete jí hned vedle a dokonce ve větším rozsahu v naší známé „FotoPoradně“. O tom, jak dobře fotit s chytrými telefony se pro změnu dočtete v oblíbené rubrice „Mobilní focení“. Takže pro každého něco a snad i dle současné situace na trhu poněkud vyváženěji…

Těch praktických článků máme pro vás více! Víte například, jak se fotí auto v terénu? Dva mladí mistři fotografického řemesla vám poradí na příkladu jedné známé značky.

A soutěže? Vedle naší stálé a mnohostranné soutěže Fotograf roku, která už zdárně vkročila do svého osmnáctého ročníku, můžete soutěžit v již zmiňované FotoPoradně na téma „Citlivost ISO“. Vyzkoušejte si expoziční parametr CITLIVOST ISO a zašlete nám své fotografie pořízené s nastavením citlivosti ISO 1600 a více. Soutěžní e-mailová adresa je: vyhraj@atemi.cz.

The EISA Photography Maestro Contest 2018. V loňském ročníku slavně zvítězil zástupce České republiky. Bude se tento úspěch opakovat i letos? Čtěte více o podmínkách této celoevropské soutěže!

Přejeme vám ten nejkrásnější vstup do roku 2018 a vybíráme namátkou z nabídky obsahu lednového vydání časopisu FotoVideo:

INSPIRACE: ŠTĚPÁNKA STEIN – MISTRYNĚ FOTOGRAFICK0HO ŘEMESLA

Druhá část velkého povídání o stavu naší fotografické scény, tentokrát i s fotografickým partnerem.

GITZO INSPIRUJE: FENOMÉN JAZZ WORLD PHOTO

Přitahuje pozornost autorů z celého světa. Objevte svět vynikajících hudebníků a světových fotografů!

INSPIRACE: ROZHOVOR S RICHARDEM HORÁKEM

„Fotím Prahu ráno i večer, zdola i shora“, říká jeden z nejlepších, současných fotografů Prahy a její architektury.

THE EISA PHOTOGRAPHY MAESTRO CONTEST 2018

Ukažme Evropě, že to umíme! Je tu další ročník bohatě dotované soutěže s kvalitním a výborným tématem, které vám jistě sedne.

PRAXE: NOVINKA! ANALOGOVÁ ŠKOLA

Pojďte s námi postupně prozkoumat taje klasiky, která je stále oblíbenější.

PRAXE: ROZSÁHLÁ FOTOPORADNA O CITLIVOSTI

Jak ovlivňuje ISO kvalitu našich fotografií? Zopakujeme si základy i pokročilé využívání?

18. SOUTĚŽ FOTOGRAF ROKU: „Děti a jejich svět“

Dvacet nejlepších z prvního tématu osmnáctého ročníku soutěže Fotograf roku se představuje. Nenechte si ujít vítězné fotografie!

Vyberte si z našeho předplatného!  Pořiďte si čtenářskou pohodu, klid a ještě praktický dárek k tomu!

Chcete ušetřit téměř polovinu částky za nákup našeho časopisu FotoVideo a využít jí jinak? Předplaťte si nás! V každém případě dostanete výhodný dárek dle vašeho výběru a to jeden i v případě, že jste stálým předplatitelem a předplatné si obnovujete. Objednávejte hned a vybírejte zde.

Právě vychází
fv02-24-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.