Lednové FotoVideo s kalendářem

Publikováno: 21. prosince 2016 | autor Redakce
FotoVideo 1/2017

První vydání roku 2017, které vyšlo ještě před vánočními svátky je hodně černobílé, najdete v něm super zajímavé slevy na fotografické služby a navíc i vložený kalendář témat soutěže Fotograf roku a dalších událostí. Je škoda ho nemít doma!

Ty slevy jsou fakt jen pro čtenáře časopisu!

Vedle už zmíněného kalendáře pro zapomětlivé fotografy můžete využít i slevových kódů při nákupu různých fotografických služeb. Najděte si je a použijte v klidu v začátku roku 2017. Mají dostatečnou platnost.

Nejsme tu však jen pro slevy. Jsme rádi, že vám můžeme představit velký a krásný fotografický počin:  KALENDÁŘ OSTRAVA SOBĚ aneb podpora kliniky hematoonkologie FN Ostrava fotoprojektem Balet pro život 2017. Seznamte se s autory, Lucií Maceczkovou a Martinem Glatznerem a ponořte se do krásy jejich jedinečných fotografií.

Pokud si však hrajete se svými snímky v počítači (a je to asi často potřeba, že?) určitě uvítáte nejen další vydání naší FotoPoradny „Ořez a zmenšení fotografie“ a Digiškoly „Křivky pro pokročilé“.

A co vám dále můžeme doporučit z jeho bohatého obsahu?

  • INSPIRACE: MICHAEL HANKE / Fotograf, který ví, že velké témata se musí sledovat dlouhodobě. Máte rádi jeho známé i méně známé dokumenty?
  • RECENZE: JAROSLAV KUČERA - SUDETY / Další kniha neuvěřitelných fotografií slavného českého fotografa, který se dožívá sedmdesátky.
  • SOUTĚŽ: ČEKÁ VÁS NEJSLADŠÍ OKAMŽIK / Vyhrajte svou fotografií, skříňku Choco Grande Valentine’s obsahující jednu z nejkvalitnějších čokolád na světě.
  • GITZO INSPIRUJE: ŠTĚPÁNKA PASEKOVÁ / Co říká ve svém autorském textu? „Fotka je o tom, co chcete skrze obraz vyjádřit“.
  • TECHNIKA: NOVÉ STATIVY VELBON ULTREK / Trh se stativy se výrazně rozšiřuje, konkurence roste a my vám představujeme novinky!
  • SOUTĚŽ: 17. FOTOGRAF ROKU  – PRVNÍ VYHODNOCENÉ TÉMA / Rozšířená, čtyřčlenná porota nového ročníku naší největší fotografické soutěže vyhodnotila téma „Půvaby architektury a jejích detailů“. Máte si co prohlížet!

A důležité nakonec:

Nezapomeňte si nás předplatit nebo si naše předplatné prodloužit! V obou případech dostanete dárek navíc a ten si ještě (u nového předplatného) můžete vybrat z více variant. To se hodí! Můžete si naše předplatné objednat hned a zde: http://www.ifotovideo.cz/rubriky/predplatne/

NEWSLETTER FOTOVIDEO KAŽDÝ TÝDEN!

Máte náš pravidelný newsletter, který vám nemůže chybět? Vychází již i dvakrát týdně! Objednejte si ho zcela dole na hlavní stránce http://www.ifotovideo.cz/.

FACEBOOK IFOTOVIDEO!

Jo, a nezapomeňte se stát našimi přáteli na Facebooku: https://www.facebook.com/www.iFotoVideo.cz/

INSTAGRAM „MAGAZÍN FOTOVIDEO“

Samozřejmě nás najdete na Instagramu:  Magazín FotoVideo, #fotovideocz, #fotografrokucz

Právě vychází
fv06-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.