Květnové FotoVideo je hodně obrazové!

Publikováno: 25. dubna 2018 | autor Redakce
FotoVideo 05/2018

Obsah tohoto, květnového vydání je opět hodně bohatý a dělá si ambice se dostat nejen do všech schránek tisíců našich předplatitelů, ale i do vlastnictví těch, kteří nás kupují na novinových stáncích a v těch hezkých prodejnách tisku.

Květnové FotoVideo je celé velkou oslavou fotografie. Oproti dubnovému, ve kterém jsme byli hodně praktičtí, se toto vydání snaží být ještě více inspirativním a to v celém rozsahu. Tedy od profesionální špičky až po kvalitní amatérskou, od mladé až po zasloužilou fotografickou scénu. Týká se to i žánrů! Máme tu krásnou přírodu a architekturu, krásu okamžiku a také fotografii divadelní či koncertní. Bude se vám líbit?

Asociace profesionálních fotografů vyhlásila Osobnosti české fotografie, v Praze se chystá největší výstava české divadelní fotografie všech dob, Michal Krause umí fotit tu divokou krásu na Srí Lance, Tomáš Havel je neuvěřitelným objevem a ještě větším fotografickým talentem, ceny Jazz World Photo získali tři úžasní evropští fotografové, Jiří Královec má svůj nádherně osobitý styl, Patrik Staněk poradí jak fotit v ZOO, Jiří Šebek bude mít opravdu nádhernou výstavu, přečtěte si další díl naší Analogové školy, Mobilního focení a FotoPoradny v podání Honzy Vojtka a tak bychom mohli pokračovat a pokračovat. Chcete vědět více?

Ochutnejte z obsahu květnového vydání časopisu FotoVideo:

INSPIRACE: TOMÁŠ HAVEL PŘEDNÁŠÍ

„Mám rád přirozené barvy přírody“.

INSPIRACE: DALŠÍ DVA FOTOFEJETONY

Kateřina Janišová a Simona Nálepková o svých fotkách.

GITZO INSPIRUJE: MICHAL KRAUSE NA SRÍ LANCE

Naše planeta nabízí nesčetně fotografických příležitostí

MOBILNÍ FOCENÍ: APLIKACE STELLER V TESTU

Sdílejte své fotografické příběhy

TECHNIKA: HASSELBLAD X1D NABÍZÍ POHODU

Jeden z nejlepších přístrojů na našem trhu v testu

TECHNIKA: HUAWEI P20 PRO A JEHO UMĚLÁ INTELIGENCE

Tři objektivy poprvé v ruce a výčet jeho vlastností

SOUTĚŽ FOTOGRAF ROKU: NOVINKA!

Deset nejlepších snímků našich juniorů. Vedle dospělé generace sledujte i nadějné, mladé fotografy!

Další novinky v našem předplatném!  Vždy ušetříte a budete mít pohodu, klid a ještě praktický dárek k tomu! Máme nové dárky!

Předplaťte si nás! V každém případě dostanete výhodný dárek dle vašeho výběru (třeba předplatné grafického programu na celý rok nebo unikátní diář s fotografiemi ze soutěže Fotograf roku či voucher na rychlé stahování na serveru Ulož.to, slevy od Fokapo a nově od CEWE a Kamila Rodingera a další…) a to jeden vybraný i v případě, že jste stálým předplatitelem a předplatné si obnovujete. Objednávejte hned a vybírejte zde.

Právě vychází
fv06-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.