KATARÍNA GRAJCARÍKOVÁ v srpnovém FotoVideo

Publikováno: 8. srpna 2016 | autor Redakce
Katarína Grajcaríková

Znáte ji, určitě ji znáte. Milá, krásná a hlavně hodně dobrá fotografka, která žije v Novom Meste nad Váhom, ale její úžasné snímky a hlavně portréty se rozlétly do celého světa a získávají jedno ocenění za druhým. Najdete je ve speciálních výběrech velkých světových fotografických serverů a specializovaných časopisů.

"Moje prvé pokusy boli rodinne fotky a makro fotografia bez špeciálnej výbavy, teda vzišli z toho rozmazané muchy a kvety."

Rozhovor s Katarínou vedl šéfredaktor časopisu FotoVideo. V srpnovém vydání najdete celý rozhovor a výběr fotografií Kataríny Grajcaríkové.

"Technika je dóležitá, ale hlavne kvóli spol´ahlivosti, nie aby "to robilo pekné fotky". Pekné fotky si robím na mobil..."

FotoVideo 8/2016

Za 14 dní
vyjde nové číslo FotoVideo.
new-magazine.jpg
http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.