HP a Ferrari oznamují partnerství. Závodní tým formule 1 se bude nově jmenovat Scuderia Ferrari HP

Publikováno: 14. května 2024 | autor Redakce
scuderia-ferrari-hp-hero-image.jpg

Globální spolupráce dvou předních značek zahrnuje společný závazek k inovacím, výkonu a důvěře. Logo HP se na formulích objeví již v nadcházejícím závodě F1 v Miami.

Společnosti Ferrari a HP Inc. oznámily historické, dlouhodobé partnerství. Spojení dvou celosvětově známých a úspěšných značek se vyznačuje společným závazkem rozvíjet udržitelné inovace a urychlovat účelné technologie v týmu Scuderia Ferrari Formula 1, týmu Scuderia Ferrari Esports a Scuderia Ferrari Driver Academy.

scuderia-ferrari-hp-carlos-sainz.jpg

Logo HP se poprvé objeví na vozech F1 před Velkou cenou Miami, která je naplánována na 3.-5. května, kdy tým začne závodit jako Scuderia Ferrari HP. Pod novou značkou bude závodit také tým Scuderia Ferrari Esports a vůz Scuderia Ferrari řízený Mayou Weugovou v čistě ženské sérii F1 Academy, zahájené v roce 2023.

Spojení tradice a inovací

Společnosti HP a Ferrari se zavázaly k urychlení udržitelných inovací, ať už prostřednictvím technologií nebo sportu. Společnosti budou také spolupracovat na rozšíření vzdělávacích iniciativ v rámci svých týmů a komunit, aby vytvořily trvalé zázemí pro další generace.

scuderia-ferrari-hp-group-shot.jpg

V rámci partnerství umožní integrace vysoce výkonných produktů a služeb HP týmu Scuderia Ferrari HP a ostatním závodním týmům „skákajícího koně“ zvýšit přesnost tréninku a optimalizovat strategické rozhodování na trati i mimo ni.

Debut na Velké ceně Miami

Před Velkou cenou Miami budou zástupci obou organizací přítomni odhalení nového designu Scuderia Ferrari HP, který bude mít premiéru v jedinečné edici navržené speciálně pro závod v Miami. Přítomni budou generální ředitel Ferrari Benedetto Vigna, šéf týmu Scuderia Ferrari HP Fred Vasseur, jezdci týmu Charles Leclerc a Carlos Sainz a generální ředitel HP Enrique Lores.

„Náš zakladatel nám předal svou neustálou touhu po pokroku. Z toho pramení naše snaha o inovace na silnici i na závodní dráze, stejně jako náš závazek k udržitelné budoucnosti, od uhlíkové neutrality až po vzdělávání mladé generace,“ řekl Benedetto Vigna, generální ředitel společnosti Ferrari. „Ve společnosti HP jsme našli stejné hodnoty, které z ní činí ideálního partnera. Těšíme se na zahájení naší spolupráce a na to, že budeme společně čelit novým příležitostem a výzvám.“

scuderia-ferrari-hp-maya-weug.jpg

„Technologie, výkon a výjimečné řemeslné zpracování jsou hnacím motorem budoucnosti, a proto je partnerství společností HP a Ferrari přirozené, zapadá do sebe,“ uvedl Enrique Lores, generální ředitel společnosti HP Inc. „Obě značky jsou založeny na bohaté historii, která prošla zkouškou času. Díky této jedinečné spolupráci máme také příležitost oslovit nové publikum, podpořit obchodní růst a vytvořit trvalé hodnoty pro naše klienty a komunity. Společně využijeme globální scénu závodů k urychlení udržitelných inovací."

Právě vychází
fv05-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.