Fotografie je svébytný jazyk / LENKA BUKAČOVÁ

Publikováno: 7. října 2016 | autor Redakce
Lenka Bukačová

"K fotografii jsem se dostala skrze malbu - obě mají k sobě blízko. Nejblíže snad v kategorii inscenované fotografie, kterou se zabývám."

"Můj přístup k fotografii značně ovlivnily zkušenosti získané během studií v Ateliéru aplikované a reklamní fotografie na Fakultě umění a designu Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem u profesora Miroslava Vojtěchovského. Právě on se stal pro mnohé z nás mentorem, kterého vnímáte jako důležitou součástku, hřídel v soukolí vašich imaginací a nápadů. Pro studenta je přínosné být v přítomnosti takto inspirativní osobnosti."

Více se dočtete v říjnovém FotoVideo.

FotoVideo 10/2016

Za 12 dní
vyjde nové číslo FotoVideo.
new-magazine.jpg
http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.