FOMEITOP 2020 – Veletrh fotografů a filmařů

Publikováno: 3. září 2020 | autor Redakce
FOMEITOP 2020 – Veletrh fotografů a filmařů

FOMEITOP představí nové trendy ze světa fotografie, videa a fototisku. FOMEI pořádá každoroční setkání fotografů, filmařů a fotografických tiskařů FOMEITOP v Hradci Králové, letos ve dnech 17. a 18. září. Přijeďte se inspirovat, načerpat novinky a setkat se s lidmi z branže. Čeká vás 25 řečníků, 10 přednášek, 20 workshopů a nekonečno nových informací. Vstup na akci je zdarma. Letos navíc Online!

Hlavní tváře FOMEITOPu 2020:

  • Tvůrce obsahu Jirka Král, jenž vstoupil do nové životní etapy a prostřednictvím Socialparku sdílí svoje know-how s výrobci a odbornou veřejností.
  • Technologický guru Petr Mára, který přibližuje lidem a firmám nejnovější technologie a trendy pomocí přednášek nebo prezentací na YouTube.
  • Retušér a fotograf Stanislav Petera známý svými do detailu promyšlenými scénami a skvělou prací v postprodukci.
  • Marketér Milan Formánek, který již 14 let pracuje v marketingu Red Bull Media House.
  • Fotograf a průkopník nevšedních fotografických projektů ve sportovní a reklamní fotografii Dan Vojtěch.FOMEITOP 2020 – Veletrh fotografů a filmařů

Online FOMEITOP

Letošní rok je ve znamení digitalizace. I my jsme se rozhodli zpřístupnit hlavní program FOMEITOPu všem a připravili jsme online vysílání po oba dny trvání akce. Můžete se těšit na živé vysílání z hlavního pódia a doprovodný program. V minulých letech byl výprodej a bazar přístupný jen návštěvníkům akce, letos bude možné zboží zakoupit i online. Jedinou podmínkou je registrace na stránkách FOMEITOPu – www.fomeitop.cz.

30 let FOMEI

FOMEITOP 2020 je pro nás výjimečný také tím, že firma samotná slaví 30 let od svého založení. Za tu dobu jsme nasbírali mnoho zkušeností, které nám umožňují seznamovat zákazníky s těmi nejnovějšími trendy fotografické branže.FOMEITOP – Veletrh fotografů a filmařů

Novinky

Na trh uvádíme novou řadu rolovacích světel, která vyniká hlavně nízkou hmotností a flexibilní velikostí pro snadnou přepravu. Jedná se o LED ROLL RGB 100 DMX s bi-color režimem a 18 filmovými efekty a o tři nová Daylight LED ROLL světla s barevnou teplotou 5600K a příslušenstvím. Novinkou je i Teleprompter 14”, toto čtecí zařízení je pomocníkem pro snadný, plynulý a přirozený mluvený přednes při natáčení videí nebo podcastů.

Do nabídky minilabových médií jsme v roce 2020 přidali samolepicí fotopapír na etikety a v oblasti eventové fotografie nám přibyla kompaktní mobilní tiskárna DNP DP-QW410. Rozšířili jsme také portfolio archových a rolových médií o méně tradiční formáty, jak pro minilaby, tak i pro velkoformátové a stolní tiskárny. Novinky v řadě FomeiJet a FOMEI Collection obohatily naši nabídku fotopapírů pro tiskárny Canon, EPSON a HP. Pozadu nezůstává ani DNP, kde se objevila nová tisková média (metalická a samolepicí).

Výprodej a bazar na FOMEITOPu

Součástí každého FOMEITOPu je oblíbený prodej zboží za výprodejové ceny a bazar použitých produktů z prezentací a výstav. V letošním roce jsme se rozhodli výprodej přesunout i do online prostředí a všichni registrovaní účastníci budou mít možnost nakoupit přes FOMEI e-shop za FOMEITOPové ceny, tedy se slevou až 75 % na vybrané produkty.

FOMEITOP – Veletrh fotografů a filmařů

FOMEITOP očima ředitele divize FOTO

„Během dne probíhají odborné semináře, prezentace, rozhovory se zajímavými hosty. Z původně pouze prezentační akce se stalo „setkání lidí“, kteří si rozumí a zajímají se o fotografii.

Chceme, aby měl návštěvník výstavy na vše dost času. Může se během jednoho dne dozvědět informace, které se jinak těžko a složitě získávají. Vše je možné si prakticky vyzkoušet.

Není ale pro nás větší odměna, než když vidíme, že jsou lidé s produkty a službami FOMEI spokojení. To nám dává sílu pro další zlepšování naší práce.“ Miloš Žalman.

FOMEITOP – Veletrh fotografů a filmařů

FOMEITOP plný prezentací, seminářů a workshopů

Čtvrteční i páteční program je nabitý. Nasbírejte zkušenosti od těch nejpovolanějších ve svém oboru. Těšit se můžete na zajímavá setkání a témata v oblastech fotografování, marketingu a fototisku. Společně s partnery FOMEI jsme připravili praktické workshopy v ateliéru. Každý den se navíc můžete těšit na stánky Nikon, Canon, Sony, Panasonic, Hasselblad,
Tomorrow 55 či výstavu Jazz World Photo.

FOMEITOP – Veletrh fotografů a filmařů

Už máte záříjové vydání časopisu FotoVideo? Podívejte se na obsah i na možnosti objednání...

INSPIRACE K NÁKUPU: EISA AWARDS 2020-21

Jaké nejlepší elektronické výrobky vybrala porota z 62 médií?INSPIRACE K NÁKUPU: EISA AWARDS 2020-21

INSPIRACE: TAJNÁ PRÁZDNINOVÁ LÁSKA

Když se nám svěří Adolf Zika, tak to stojí za to, přečtěte si náš rozhovor!

INSPIRACE SOUTĚŽ: VÍTĚZOVÉ EISA MAESTRO 2020

Tři nejlepší světoví fotografové z tématu „Movement“.

NÁŠ SERIÁL: DEVÁTÝ DÍL S CENTREM FOTOŠKODA

Výkup a prodej použité fototechniky a další zajímavosti z tohoto stánku fotografie.

PRAXE: ANALOGOVÁ ŠKOLA VÁS EVIDENTNĚ BAVÍ

Na co si dát pozor při prvním fotografování na film?

PRAXE: FOTOPORADNA – JAK A PROČ MĚNIT EXPOZICI?

Jedním ze základních předpokladů dobré fotografie je její správná expozice…JAK A PROČ MĚNIT EXPOZICI

FOTOGRAF ROKU: JEDNADVACÁTÝ ROČNÍK JE PŘED NÁMI

Vybírejte a chystejte své snímky na nová soutěžní témata.

FOTOGRAF ROKU: OBLÍBENÉ FOTOGRAFICKÉ TÉMA: JÍDLO

Ti nejlepší dokazují, že v Čechách i na Slovensku se fotit prostě umí! Prohlédněte si snímky dvaceti nejlepších seniorů a sedmi výborných juniorů v tomto chutném tématu.FOTOGRAF ROKU – Jídlo

 

S naším předplatným opravdu ušetříte, a ještě k němu dostanete dárek dle vašeho výběru zdarma!

Předplaťte si nás, jde to velmi rychle a můžete si vybrat, zda po jednom či dvou či třech či šesti či dvanácti výtiscích, či… jak se vám to bude líbit.

Vybírejte si například na těchto webových adresách:

http://www.ifotovideo.cz/rubriky/predplatne/

https://www.send.cz/casopis/779/foto-video

https://foto-video.magaziny.cz/

https://predplatit.cz/detail/foto-video/200/

Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve, než se objeví ve volném prodeji na stáncích a v prodejnách, a ještě k tomu ta cca 60 % jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí! Šetříte s námi!

108 stran zářijového FotoVideo

Právě vychází
fv02-24-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.