Fantazie ovládla prosincové FotoVideo

Publikováno: 15. prosince 2015 | autor Redakce
FotoVideo 12/2015

Ano, prosincové FotoVideo je nejen fantastické díky vašim fotkám, ale přináší současně i spoustu fantazie díky tvorbě velikánů a mistrů fotografie světové.

To, co svými soutěžními, fotografickými příspěvky či portfolii přinášíte a nabízíte v posledních měsících, překonává všechna naše očekávání. Klobouk dolů před vámi všemi i před celou novou generací českých a slovenských fotografů, která vyrostla v digitálním prostředí logického a naprosto pevného propojení fotografa, jeho přístroje a počítače!

Ano, prosincové FotoVideo je nejen fantastické díky vašim fotkám, ale přináší současně i spoustu fantazie díky tvorbě velikánů a mistrů fotografie světové.

Znáte jména jako Robert Vano, Kaushik Majumder, Hans-Jürgen Burkard, Jan Povýšil, Michael Fokt, Jan Kasl, Petr Jan Juračka, Aleš Bucek a další a další? Jejich i vaše snímky, názory a rady si určitě užijete.

V posledním vydání roku 2015 totiž nechybí humor, události, rozhovory, tipy a triky ani inspirace. Navíc praktické i technické články jsou vytvořeny na míru podle vás a pro vás. Zkuste si nové FotoVideo v papírové či elektronické podobě!

 

Vybírejte si z obsahu prosincového vydání časopisu FotoVideo kupříkladu:

  • Fotoudálost: FOTKA NEMUSÍ BÝT OSTRÁ / Robert Vano vypráví o svém dětství a fotografii
  • Na cestách: KALKATA, CALCUTTA A TAKÉ KOLKATA / Rodné město v podání dokonalého Kaushika Majumdera
  • Rozhovor: JAN KASL A JEHO VÁŠEŇ PRO AKČNÍ SPORTY / Mezi profesionálními sportovci v úžasném světě inspirací?
  • Soutěž Gitzo: JAK FOTÍ MISTR MICHAEL FOKT? / Nádherný svět přírody přivedený k fotografické dokonalosti
  • Praxe: FANTASTICKÁ SOUTĚŽ V DIGIŠKOLE / Jan Vojtek hodnotí a komentuje výsledky! Čtěte na straně: 60
  • FINÁLE SOUTĚŽE FOTOGRAF ROKU 2015 JE TADY! / Přečtěte si první výsledky právě končícího ročníku.

A pokud chcete další a další spoustu inspirativních a praktických materiálů, tak prosincové vydání časopisu FotoVideo najdete na novinových stáncích a v kvalitních prodejnách tisku po celé České i Slovenské republice

A pokud jste spokojení s tím, co vám v každém vydání nabízíme, objednejte si hned předplatné časopisu FotoVideo v papírové i elektronické podobě a budete ho mít stále u sebe. Je už fakt čas si nás předplatit! Koupí našeho předplatného ušetříte téměř 40% vašich výdajů oproti koupi v běžné prodejně. A ještě si můžete vybrat dárek! A nezapomeňte, že v každém vydání najdete více než 20 nejlepších snímků z aktuálně vyhodnoceného tématu soutěže Fotograf roku a další desítky čtenářských snímků z našich bohatě dotovaných soutěží!

Předplatné časopisu FotoVideo je i výborným VÁNOČNÍM DÁRKEM pro každého, kdo rád fotí či natáčí video a chce své fotografování stále zlepšovat.

 

Klikněte hned na: www.ifotovideo.cz a www.fotografroku.cz

Právě vychází
fv03-2023-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.