Epson na veletrhu ISE 2022 představí svou nejnovější generaci projektorů 3LCD s vysokou svítivostí

Publikováno: 3. ledna 2022 | autor Redakce
Epson na veletrhu ISE 2022 představí svou nejnovější generaci projektorů 3LCD s vysokou svítivostí

Společnost Epson vycházející z úspěchu své série EB-L20000U představí novou řadu projektorů, která nabízí výrazné výhody včetně snížené velikosti a hmotnosti, snazší instalace a nastavení, zjednodušené údržby, skvělé kvality obrazu a skutečně ekologických funkcí.

Epson na veletrhu ISE 2022 představí svou nejnovější generaci projektorů 3LCD s vysokou svítivostí

Mezi další atrakce u stánku Epson na letošním veletrhu ISE patří:

  • Profesionální zobrazovací „laboratoř“, kde bude zákazníkům poskytnuta pomoc s instalací pro otestování víceprojektorových prostředí, jako je míchání EPPT, stohování EPPT a jednoduché stohování.
  • Pohlcující 360stupňový videokonferenční setkávací prostor ve spolupráci s integrátorem a softwarovým vývojářem Igloo, který představuje nové interaktivní řešení pro virtuální a fyzické schůzky.
  • Místnost se špičkovým 4K domácím kinem.
  • Zážitková pohlcující místnost předvádějící sílu videomappingu s anamorfickými efekty a efekty trompe l’oeil.
  • Poprvé budou k vidění naše projektory řady PU1000 a L700. Nová série EB-PU1000 vychází z úspěchu řady EB-L1070U společnosti Epson. Zahrnuje varianty se svítivostí 6 000, 7 000 a 10 000 lumenů a nabízí rozlišení WUXGA s technologiemi 4K enhancement, HDR a pokročilými instalačními funkcemi. Nová řada EB-L700 nabízí rozsah jasu bílého a barevného světelného výstupu 5 200–7 000 lumenů a zahrnuje pokročilou instalaci a připojení. Také obsahuje nový model s krátkou projekční vzdáleností.
  • Epson na veletrhu ISE 2022 představí svou nejnovější generaci projektorů 3LCD s vysokou svítivostí

„Těší nás, že můžeme tento únor na veletrhu ISE předvést nejnovější pokroky technologie projektorů 3LCD Epson,“ pokračuje Massimo Pizzocri. „Na ISE se dlouho čekalo a s tím, jak se náš obor zotavuje z dopadů pandemie, se v Barceloně rádi znovu osobně uvidíme se všemi našimi zákazníky, partnery, kolegy z oboru a přáteli. Epson upřímně vítá všechny návštěvníky veletrhu ISE a těšíme se, že se brzy uvidíme.“

Už jste četli nové vydání časopisu FotoVideo leden 22 | iFotoVideo.cz?

Šéfredaktor ve svém úvodníku děkuje všem, kteří nám píšou, kteří nás čtou a hodně i těm, kteří přispívají. Vždyť se na stránkách FotoVideo bavíme o našich společných koníčcích, které se nedají dělat se zamračenou tváří ani násilím, ať už se jedná o fotku či video. I ta sebemenší chmura či nepokoj by se hned do těch našich výtvorů promítla a přenesla na čtenáře, a to by opravdu nebylo dobře.

Časopis FOTOVIDEO 2022 obsah 01

Výborným příkladem je třeba Petr Jan Juračka (přečtěte si ho určitě v tomto vydání), který si i v drsných podmínkách velehor zachovává věčný úsměv a vtip, který nezamrzá, i když coby fotograf přestane na chvíli vidět. Nebo třeba Luděk Bouška s Michalem Houdkem v jejich dokonalých živých streamech ze studia Centra FotoŠkoda (taky je sledujete jako my?), kteří se dokonce na svůj nedávný pořad „Jak si vybavit domácí i profesionální studio pro natáčení videa“ nechali dokonale ostříhat, aby tak ještě více vylepšili již vysoce estetickou stránku jejich zajímavého a pro nás všechny jistě objevného povídání.

Je fajn, když se smějeme, nebo alespoň usmíváme a svým kolegům přejeme úspěch a chceme, aby to tak bylo i nadále! Ostatně o všech foto a video úspěších rádi píšeme, tedy i v tomto vydání…

V nastávajícím roce toho máme v plánu opravdu hodně a náladu nám nezkazí ani drastické zvýšení cen papíru a dalších věcí kolem výroby časopisu, které chceme spolu s vámi zvládnout. Budeme se těšit, že si nás i na další období předplatíte (to vás vyjde mnohem nejlevněji a nejpohodlněji) a přečtete si tak v klidu své FotoVideo každý měsíc.

Časopis FOTOVIDEO 2020 01 obsah

Mějte hodně zdraví, spousty úsměvů a krásných zážitků, ke kterým vám všem přeji vám Dobré světlo po celý rok 2022.

Určitě si nezapomeňte prohlédnout některé z videí, která vám v našich článcích nabízíme formou QR kódu už naprosto pravidelně. Dozvíte se další zajímavé věci!

Věnujte se také pokud možno pilně hned dvěma tématům 22. ročníku soutěže Fotograf roku.

Černobílý příběh – má uzávěrku 31. 12. 2021

Portrét je o lidech – má uzávěrku 30. 1. 2022

Více na: http://fotografroku.ifotovideo.cz

Vybírejte s námi z prvního vydání časopisu FotoVideo roku 2022:

OUTDOOR: FOTOGRAFEM NA OSMITISÍCOVCE

Aneb když fotograf najednou nevidí!

FOTOGRAFEM NA OSMITISÍCOVCE

ROZHOVOR: FILIP NAGY NEMÁ RÁD POLOVIČATOU PRÁCI

Jak zvládá několik činností najednou tento aktivní fotograf?

FILIP NAGY NEMÁ RÁD POLOVIČATOU PRÁCI

SOUTĚŽ: VYHRÁLI JSTE FOTOAPARÁT CANON?

Úplné výsledky fotografické soutěže Mysli na lesy.

VYHRÁLI JSTE FOTOAPARÁT CANON

PRAXE: FOŤTE KRAJINU POMALU!

Marek Ondráček doprovází rady svými fotografiemi.

FOŤTE KRAJINU POMALU

TECHNIKA: BORIS STOJANOV – GITZO INSPIRUJE

Rande s baletkou-Gitzo Traveler GK1545T-82TQD.

GITZO inspiruje – JIŘÍ KRÁLOVEC

FOTOGRAF ROKU: MÁME PRO VÁS NOVOU SOUTĚŽNÍ KATEGORII

Přečtěte o nádherných cenách na stranách, které věnovali naši partneři.

… a samozřejmě další na jeho stránkách…

Nové předplatné časopisu FotoVideo a další nové dárky. Chcete fotografickou knihu, batoh, tašku? Vyberte si některou ze čtyřčlenných sad brašniček Lowepro, módní tašku, knihu, nebo předplatné sofrware ZONER? Vybírejte rychle, jednotlivé dárky jsou v omezených počtech! Objednání předplatného FotoVideo stejně jednoduché, jako v jiných e-shopech!

FotoVideo leden 22

 

 

Právě vychází
fv05-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.