Dubnové FotoVideo - fotit Slovanskou epopej nemůže každý!

Publikováno: 22. března 2017 | autor Redakce
FotoVideo 4/2017

Ono je toto dubnové vydání ale opravdu mimořádné. Hned prvních čtrnáct stran jsme věnovali dech beroucí reportáži z neuvěřitelného fotografického maratónu. Je to vlastně dvou-rozhovorový popis takového velkého a krásného souboje, který má dva vítěze: Slovanskou epopej a mistra Jana Williama Drnka.

Proč tento velký článek nazýváme titánským, se dozvíte a pochopíte až po jeho přečtení. Dokumentovat krásu a navíc krásu historickou bylo vždy současně náročné i úchvatné. Jsme rádi, že se nám tento obrovský počin podařilo popsat a zveřejnit. Jsme navíc moc rádi, že jsme získali takovou důvěru a mohli jsme být u toho. Dovolíme si tímto ještě jednou poděkovat všem partnerům, kteří se na celém projektu podíleli, protože i oni spolu s autorem učinili důležitý a velký, historický krok, který ocení možná až naši potomci. Doporučujeme navíc k tomuto článku shlédnout i video natočené synem autora, Janem Drnkem mladším zde: https://www.youtube.com/watch?v=rdzHZSCB4Iw

Dubnové vydání časopisu FotoVideo má ale celých sto stran nabitých další fotografickou krásou, praxí a novinkami. Mezi ty opravdu mimořádné řadíme velkou a naprosto ojedinělou Digiškolu na stále žhavé téma: Ořez. Určitě si pečlivě prohlédněte slavné portréty Radka Kalhouse, nádherné záběry Jakuba Cejpka z Nového Zélandu, nebeské astrosnímky Zdeňka Bardona, něžnou a výraznou krásu Terezy Linhartové i neskutečné záběry z archivu ArtWideShut. A to fakt stále není vše!

Věříme, že se vám dubnové FotoVideo bude líbit!

Vyberte si z obsahu:

  • VELKÁ INSPIRACE: SLOVANSKÁ EPOPEJ / Fotografická dokonalost a trpělivost v podání Jana Williama Drnka
  • POHLEDY DO NEKONEČNA: ZDENĚK BARDON / Jaká je Astrofotografie digitální zrcadlovkou?
  • UNIKÁTNÍ FOTOGRAFICKÝ ARCHIV: ARTWIDESHUT / Nejvyšší kvalita amatérské fotografie v zajímavé nabídce.
  • NISSIN: VYTVOŘTE SI VLASTNÍ SVĚTLO / Radek Kalhous: Portréty mistrů umění
  • PRAXE: VELKÁ A UNIKÁTNÍ DIGIŠKOLA / Zkuste si tucet tipů na kvalitní ořezy s lektorem Honzou Vojtkem
  • SOUTĚŽ FOTOGRAF ROKU: POROTA HODNOTÍ / Téma: „Portrét“ - úžasné výsledky a překvapivá hodnocení!
  • A další a další!

To nejdůležitější nakonec – vaše peníze:

Chcete každý měsíc ušetřit skoro polovinu peněz za nákup našeho časopisu FotoVideo? Předplaťte si nás. Pokud patříte již mezi naše předplatitele, předplatné si co nejdříve prodlužte! V obou případech dostanete výhodný dárek a ten si ještě (u nového předplatného) můžete vybrat z více variant. Objednávejte hned a zde.

Právě vychází
fv06-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.