Denis Klero - rozhovor s předním ruským sportovním fotografem

Publikováno: 28. ledna 2016 | autor Redakce
Denis Klero

Denis Klero je v Rusku znám jako sportovní fotograf, který dostává od klientů prestižní fotografické zakázky. Patří mezi klíčové fotografy Red Bull Russia a je součástí mezinárodní rodiny fotografů Red Bull Photography.

Začal spolupracovat se značkou Fomei a stal se jejím ambasadorem, delší čas spolupracuje také se značkou The North Face.

V rozhovoru najdete mimo jiné odpovědi na Denisovy plány, na práci v projektu Perfect World pro Red Bull Photography a jakou techniku používá.

Denise vyzpovídal René Tomaides a celý rozhovor najdete v únorovém FotoVideo.

FotoVideo 2/2016

Za 11 dní
vyjde nové číslo FotoVideo.
new-magazine.jpg
http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.