DATART na Chodově otevřel největší Apple Shop ve střední Evropě

Publikováno: 27. října 2023 | autor Redakce
jm883e9c-57b6-alza-plzen-apple-shop-01kopie.jpg

V Praze vznikl největší Apple Shop ve střední Evropě. Showroom o velikosti 73 m2 je nově součástí prodejny DATART v obchodním centru Westfield Chodov.

Vybudováním nového Apple Shopu DATART nadále vylepšuje servis pro své zákazníky. Ti mají nyní možnost vybrat si ze široké nabídky vystavených produktů, které si mohou osobně vyzkoušet. K tomu jim je k dispozici vyškolený personál na tuto prémiovou značku.

18415.jpg

„Dvě hodiny denně bude pro naše zákazníky připravené produktové DEMO, které jim vystavené produkty ještě více přiblíží. Produkty Apple budou vystaveny na celkem osmi stolech, přičemž jeden z nich bude věnovaný skupinovým ukázkám.

Zákazníci se tedy mohou těšit na nejširší portfolio vystavených zařízení, kterými bude čtrnáct kusů iPhonů, jedenáct zařízení Mac (MacBooky/Mac studio/Mac mini/iMac), osm iPadů či devět Apple Watch. K dispozici bude také široká nabídka příslušenství,“ vysvětluje vedoucí obchodního oddělení Apple společnosti DATART Tomáš Hrouda.

Největší ve střední Evropě

Nový Apple Shop je designovaný přímo společností Apple, která svým smyslem pro detail klade důraz na použité materiály i životní prostředí. Zároveň disponuje většími skladovými zásobami, díky čemuž je pobočka schopná nabídnout zákazníkům větší množství produktů bez zbytečného čekání.

vystavka-iphone-iwatch.jpeg

DATART otevřením nového showroomu pokračuje ve spolupráci se společností Apple, která se neustále rozšiřuje. „Značkové Apple vystavení menšího formátu máme aktuálně na 56 pobočkách po celé republice. Na Chodově však vzniká showroom nové generace, který doposud v Česku nemá obdoby,“ dodává Hrouda.

Produkty společnosti Apple se na tržbách DATARTu podílí značným dílem, který vytrvale roste. Jejich tržní podíl v rámci prodeje se za uplynulé čtyři roky dokonce ztrojnásobil.

Právě vychází
fotovideo-08-2024-stranka-01.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.