Christopher Roche v červnovém FotoVideo

Publikováno: 27. května 2016 | autor Redakce
Christopher Roche_Turning of the Buddha, Tibet

Vyhrál už řadu soutěží a získal hodně prestižních cen včetně Miramax Scriptwriting Award, Sony World Photography National Award Ireland 2016, International Photographer of the Year (People, Travel) 2015 a Wild Frontiers Photo of the Year 2014.

Šéfredaktor časopisu FotoVideo byl pracovně v Londýně. Cestou do hotelu si vedle něho na přední horní sedadlo starého klasického patrového londýnského autobusu sedl Christopher Roche. "Hi, I am Chris," zaznělo klasicky zprava.

Krásný hovor s naprosto perfektním člověkem, milujícím Prahu a Čechy vůbec nejen díky tomu, že u nás několik let pracoval pro velkou reklamní agenturu a její významné klienty... A tak slovo dalo slovo a krásný článek o Chrisovi najdete v červnovém FotoVideo.

FotoVideo 6/2016

Za 13 dní
vyjde nové číslo FotoVideo.
new-magazine.jpg
http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.