Charitativní on-line aukce Šance pro děti je přesně v polovině!

Publikováno: 25. května 2017 | autor Redakce
Šance pro děti

Právě probíhající charitativní on-line aukce fotografií agentury Reuters a předního fotografa Milana Blašťáka s názvem Šance pro děti je přesně v polovině.

Celý výtěžek z této dobročinné aukce poputuje přímo na konta čtyř obdarovaných institucí, kterými jsou dětské a kojenecké domovy a sdružení Děti patří domů. Již týden dražitelé přihazují na nevšední fotografie a dnešním dnem se aukce dostává do své druhé poloviny. Do této chvíle je celkový aktuální výtěžek z aukce 110 500 Kč a rovnou dvě fotografie se dělí o pomyslné prvenství ve výši příhozů. První z těchto fotografií zachycuje dvouměsíční mláďata tygra sumaterského hrající si v pražské Zoo. Druhou je fotografie pískovcové skály v okolí jezera Powell u Page v Arizoně.

Součástí této on-line aukce je také výstava v galerii Czech Photo Centre, kterou naleznete nedaleko od zastávky metra Nové Butovice. Výstavu je možné navštívit jakýkoli den od úterý do neděle. Podrobnější informace o provozní době a adrese galerie naleznete přímo na stránkách www.czechpressphoto.cz. Na této doprovodné výstavě si můžete fotografie prohlédnout až do 1. června, kdy aukce vrcholí. Více o pravidlech aukce naleznete na webových stránkách www.sanceprodeti.cz , kde samotná aukce  probíhá.

Právě vychází
fv03-24-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.