Červencové FotoVideo ženskými i mužskými objektivy

Publikováno: 26. června 2019 | autor Redakce
fotovideo-07-2019-vizual-v5-1000px.jpg

V první, inspirativní části červencového vydání najdete mimo tří mužských výjimek hned osm žen, které pro naší současnou fotografii a video hodně znamenají.

Jsme rádi, že se i na tak malém prostoru jednoho měsíčního vydání podařilo vytvořit relativně velký a reprezentativní výběr části české, ženské fotografie. Každá z autorek je jiná a naprosto originální. Budeme moc rádi, když se vám naše rozhovory a fejetony budou i tentokrát líbit.

Každý měsíc od vás dostáváme desítky nabídek na prezentaci Vašeho umění v časopise. Je to krásné, ale musíme vybírat, stránek má toto vydání opět „jen sto“. K vašim ohlasům a nabídkám se ale postupně vracíme s tím, že koncem tohoto roku chceme přinést do našeho tradičního a stálého layoutu opět něco nového.

Těší nás váš zájem o tištěnou fotografii, jsme rádi, že stále větší část našich čtenářů si nás různými formami předplatného nechává dopravovat až k sobě domů a tak i díky tomuto vašemu zvýšenému zájmu si můžeme dovolit výše naznačené, plánované novinky. O tom, jaké budou, si povíme opravdu později, zatím se nechte překvapit. Prozradit můžeme snad jen jedno: vznikly a vznikají na základě vašich podnětů!

Toto vydání vychází tradičně poslední čtvrtek předcházejícího měsíce, tedy ještě v červnu, v době, kdy se bude v nedalekém Slovinsku hlasovat o nejlepších elektronických produktech roku, které obdrží následně začátkem září vysoce ceněné trofeje EISA AWARDS.

Kolegové, členové EISA ze všech koutů světa budou prezentovat své poznatky z jejich domácích trhů a najít konsensus v tom, co je opravdu nejlepší a nejkvalitnější, bude velmi náročné.

Současně proběhne i hlasování o těch nejlepších v druhém, světovém kole EISA MAESTRO PHOTO 2019, kde budeme mít také své želízko v ohni. Věříme, že fotografie vítěze našeho národního kola této soutěže porotu určitě zaujmou. Ale nechme se překvapit.

fv07-2019-web1-2000px.jpg

Přejeme vám příjemné pročítání červencového FotoVideo. Je vážně nabité!

19. ROČNÍK SOUTĚŽE FOTOGRAF ROKU: Soutěžní téma: Mojí krajinou

Desátým tématem devatenáctého ročníku naší soutěže Fotograf roku je dávno oblíbené téma „Mojí krajinou“, které má uzávěrku 28. července 2019. Fotit ho lze celý rok a mohou v něm samozřejmě být snímky krásných krajin ze všech koutů světa a ze všech ročních období. Tak jaká je ta vaše „Moje krajina“? Vše potřebné najdete na:  http://fotografroku.ifotovideo.cz/

Vyberte si z červnového vydání časopisu FotoVideo?

ROZHOVOR: MARTIN STRANKA – NEJEN O PORTRAITS
„Tvořím to, co vidím, jak to cítím“.

ROZHOVOR: CZECH VIBES JSOU POJMEM
„Vibes je jednoduše pozitivní, dobrý pocit“

FOTOFEJETON: KATEŘINA JANIŠOVÁ
Alien – kromě focení žen dělám moc ráda portréty…

ROZHOVOR: BÁRA PRÁŠILOVÁ
„Kreativní proces je asi jen 10% procent z celého procesu…“

FOTOFEJETON: SIMONA NÁLEPKOVÁ
Germia – málo portrétů? Letos si to vynahradím!

GITZO INSPIRUJE: RICHARD HORÁK
Příběh chudého saxofonisty

SOUTĚŽ: EISA MAESTRO PHOTO 2019
Představujeme tři nejlepší fotografy z národního kola

PRAXE: FOTOPORADNA PETRA BŘEZINY
Správnou kompozicí k lepším snímkům

Celoroční předplatné časopisu FotoVideo se vyplatí!
Předplaťte si nás v červenci na dovolenou a na prázdniny! Je čas ušetřit a ještě získat praktickou a potřebnou věc. Dostanete současně výhodný dárek ZDARMA dle vašeho výběru. Mezi nabízenými dárky najdete jednu potřebnou novinku. Objednávejte hned a vybírejte v časopise na stranách 96 a 97 a zde na: http://www.ifotovideo.cz/rubriky/predplatne/

Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve než se objeví ve volném prodeji a ještě k tomu ta cca 60% jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí! UŠETŘÍTE!

fotovideo-07-2019-vizual-v1-1000px.jpg

Právě vychází
fv05-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.