Červencové FotoVideo - neuvěřitelný hyperrealismus, abstrakce i sociální dokument

Publikováno: 22. června 2016 | autor Redakce
FotoVideo 7/2016

Tak žánrově barevné FotoVideo jsme už dlouho neměli. Pokud si vedle naprosté fotografické klasiky zkoušíte občas zaexperimentovat, je toto vydání celé Vaše!

Ano, je tu čas právě nastoupeného léta a nekonečných možností fotografických pokusů i dobře připravených projektů. Fotografové i videomakeři tuto dobu milují. Volno, klid a pohoda na focení či filmování a úniky ze světa každodennosti do světa krásy a zcela jiných myšlenkových pochodů. Pojďte si s námi vyzkoušet i to, co pro mnohé bylo donedávna tabu, či co vlastně nepovažovali za možné. Věříme, že vám poskytneme dostatek praktických rad i světové inspirace.

Vyberte si z různorodého obsahu červencového vydání časopisu FotoVideo a kupte si ho určitě na dovolenou, na prázdniny, domů či na chalupu:

  • INSPIRACE: HYPERREALISMUS JE NEROVNÝ SŇATEK MALBY A FOTOGRAFIE / Svazek umění, uzavřený již v první polovině 19. století známými umělci
  • PŘEDSTAVUJEME: GITZO POPRVÉ INSPIRUJE K JINÉMU VYUŽITÍ FOTOGRAFIE / Tomáš Berger, restaurátor a fotograf má vlastně dvě krásné profese
  • SOUTĚŽ: SKVĚLÉ VÝSLEDKY NÁRODNÍHO KOLA EISA MAESTRO PHOTO / Poznejte exkluzivně tři naše nejlepší a kochejte se jejich snímky
  • DIGIŠKOLA RADÍ I DOPORUČUJE: TĚŽKÝ KALIBR GOOGLE ART / Velká nabídka z fondu veřejných a bezplatných archivů umění
  • MOBILNÍ FOCENÍ: JAKÁ JE ČERNOBÍLÁ SMARTPHONEM? / O milé a krásné aplikaci Dramatic Black & White
  • TECHNIKA: SKVĚLÉ 24" MONITORY PRO FOTOGRAFY JSOU NA TRHU / EIZO CG2420 a CS2420 a barvy máte naplno!
  • a další a další články, recenze, testy, praxe, novinky a inspirace.

Prodáváme se po celé české a Slovenské republice. A pokud FotoVideo nebudete moci najít, napište nám. Doporučíme vám nejbližší prodejnu, kde ho zaručeně koupíte.

Mnohé z vás zaujala jedinečná nabídka našeho předplatného. Jsme rádi, že můžete získat náš časopis na celý rok a ještě navíc s batohem, brašnou či poukazem na workshop či fotoknihu za bezkonkurenční cenu. Pokud jste spokojení s novou nabídkou, kterou vám v tomto červencovém vydání opět nabízíme, objednejte si hned předplatné časopisu FotoVideo v papírové či elektronické podobě a budete ho mít i v jeho dalších vydáních stále u sebe. Je už fakt čas si nás předplatit! Koupí našeho předplatného ušetříte téměř 50% vašich výdajů oproti měsíčním nákupům v běžné prodejně. A ještě si můžete příslušný dárek vybrat! A nezapomeňte, že v každém vydání najdete více než 20 nejlepších snímků z aktuálně vyhodnoceného tématu soutěže Fotograf roku 2016 a další desítky čtenářských snímků z našich bohatě dotovaných, fotografických soutěží!

S námi vyhrajete!

Najdete nás také na facebooku:

Právě vychází
fv02-24-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.