Březnové FotoVideo praktické, technické, soutěžní a inspirativní

Publikováno: 22. února 2017 | autor Redakce
FotoVideo 3/2017

Na letošní fotografické jaro máme pořádně nabito. Vyberte si z překrásných snímků známých autorů a inspirujte se jimi, přečtěte si praktické informace, projděte si testy a soutěžit můžete nekonečně. Ale k ničemu vás fakt nenutíme. Fotografie je naše společné hobby.

Připravili jsme pro vás stovku opravdově nadupaných stránek, které samozřejmě jako vždy nabízíme nejen ke čtení. Chceme a moc si přejeme, aby se vám i březnové vydání našeho tradičně českého měsíčníku opravdu líbilo. Aby vás třeba zaujal rozhovor s Adolfem Zikou, o kterém nebylo delší dobu vůbec slyšet, abyste se mohli pokochat fotkami a povídáním Lukáše Bíby a Radka Kalhouse a Honzy Mlčocha a Borise Stojanova a Jiřího Štarhy a Ondřeje Záruby a dalších a dalších (tentokrát je to oproti minule dost chlapská záležitost, že!). V tomto vydání nově přinášíme mnohem rozsáhlejší testy a recenze s opravdu bohatým a hlavně kvalitním, obrazovým doprovodem.

Věříme, že se vám bude líbit!

Vyberte si z obsahu:

  • INSPIRACE: VELKÝ NÁVRAT ADOLFA ZIKY / „Jsem teď jiný asi hlavně v myšlení“ říká Adolf Zika v rozsáhlém rozhovoru.
  • MEDAILON: JAN MLČOCH A LEVITACE / Fotografie klasických aktů lákající svým tajemnem. Prohlédněte si klasiku!
  • GITZO INSPIRUJE: JIŘI ŠTARHA / „Jak jsem fotil Jeho svatost Dalajlamu. Unikátní fotografie z Pražského hradu.
  • NISSIN: VYTVOŘTE SI VLASTNÍ SVĚTLO / Radek Kalhous: „Fotografie mi dala mnoho“. Článek, ve kterém se dozvíte o svícení opravdu mnoho.
  • TECHNIKA: VELKÝ TEST OPTIKY / Na široko s Tokinou Fírin. Neuvěřitelně rozsáhlý test Borise Stojanova.
  • SOUTĚŽ FOTOGRAF ROKU: POROTA HODNOTÍ / Téma: Zvěř a zvířátka divoká i blízká. Překvapivé výsledky a překvapivá hodnocení!
  • VELKÁ SOUTĚŽ: EISA PHOTOGRAPHY MAESTRO 2017 / Tentokrát na aktuální téma: „Street Life“ – vaše oblíbené téma, co říkáte? Chcete vyhrát až 1.500EURO? Zúčastněte se!
  • A další a další!

Důležité nakonec:

Chcete ušetřit skoro polovinu peněz za nákup časopisu FotoVideo? Nezapomeňte si nás předplatit nebo si naše předplatné co nejdříve prodloužit! V obou případech dostanete výborný a hlavně výhodný dárek navíc a ten si ještě (u nového předplatného) můžete vybrat z více variant. To se fakt vyplatí!

Můžete si naše předplatné objednat hned a zde!


Právě vychází
fv03-24-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.