Back 2 school se Sony

Publikováno: 21. srpna 2022 | autor Redakce
xe200-line-shape-duffuser-orange.jpg

Netěšíte se na období návratu do školy? S těmito vychytávkami od Sony bude začátek školního roku o dost příjemnější. Najděte si mezi našimi tipy to pravé, ať už to budou bezdrátová sluchátka LinkBuds S, herní sluchátka z řady INZONE, vlogovací fotoaparát, smartphone s perfektní výdrží baterie nebo přenosný bezdrátový reproduktor.

Špičkový zvuk všude s vámi

S pohodlnými sluchátky Sony LinkBuds S si užijete svou oblíbenou hudbu na maximum! Pokud chcete nenápadná a pohodlná sluchátka, Linkbuds S pro vás budou ta pravá. Jsou to totiž nejmenší a nejlehčí sluchátka s ANC na světě. Jedno sluchátko váží jenom 4,8 g, takže je v uchu sotva ucítíte.

linkbudss-colorvisual-8000-large.jpg

Na jedno nabití vydrží až 6 hodin přehrávání a stylové pouzdro v sobě ukrývá energii na další dvě nabití. Už za 5 minut v pouzdře se sluchátka nabijí na další hodinu poslechu. Při učení nebo práci vás potěší funkce potlačení okolního hluku. Naopak pokud potřebujete být ve střehu a komunikovat s okolím, využijte transparentní režim – ten můžete nechat, ať se přizpůsobuje automaticky vaší aktivitě nebo ho upravovat manuálně podle vašich preferencí.

linkbudss-kv-for-web-black-large.jpg

Při hovorech sluchátka optimálně redukují šum a zvýrazňují váš hlas. Navíc byl na výrobu sluchátek použit recyklovaný plast. A samozřejmě to hlavní – i přes malé rozměry nabízejí bohatý zvuk, silné basy a čisté vokály. Sluchátka jsou k dispozici ve třech lákavých barvách: bílé, černé a ecru, vždy s barevně ladícím pouzdrem.

Pohlcující herní zážitek

Pro hodiny soustředěného hraní jsou tu sluchátka Sony INZONE H7. Hrajte svobodně bez kabelů na PC nebo konzoli PlayStation 5 se sluchátky s intuitivním ovládáním a maximálním komfortem.

preciseenemydetection-h7.jpg

Sony INZONE H7 byla navržena pro co největší pohodlí a díky technologii 360 Spatial Sound uslyšíte každého soupeře dřív než on vás. Jedině tak zdoláte každého nepřítele. Sluchátka dokážou díky pokročilé technologii reprodukovat zvuk přesně tak, jak je tvůrci hry zamýšleli. Raménkový mikrofon pro snadnou komunikaci s týmem stačí jednoduše vyklopit, až ho budete chtít ztlumit, prostě ho zaklopíte zpět nahoru.

gh-m-mk-standard-002-large.jpg

Sluchátka zvládnou připojení ke dvěma zařízením zároveň, takže zvládnete plynule přepínat mezi hovory z mobilu i zvuky ze hry. Hrát můžete celé dny i noci, sluchátka totiž vydrží na jedno nabití hrát až 40 hodin. Jednoduchý oválný design a ergonomická tlačítka vám umožní snadné ovládání i během hry. Hlavový most je měkce polstrovaný, stejně tak i náušníky. Ty navíc těsně přiléhají a skvěle izolují zvuk, ale zároveň minimalizují tlak na uši. Tyhle sluchátka nebudete chtít sundat!

Vlogování, které si zaslouží pozornost

Pozvedněte svoje videa a livestreamy na vyšší úroveň se skvělým vlogovacím fotoaparátem. Pro pohodlné nahrávání i focení je tu model Sony ZV-E10.

cx88700bk-sel1018-1.jpg

Neskutečně praktický vlogovací fotoaparát ZV-E10 s výměnnými objektivy vám pomůže vytvořit ta nejlepší videa. Působivé snímky vznikají díky velkému pokročilému obrazovému snímači. Všechny důležité funkce budete mít po ruce, vaši tvůrčí kreativitu tak neomezí žádné zdlouhavé nastavování – třeba efekt rozmazaného pozadí zapnete pomocí jediného stisknutí tlačítka. Poradí si i se zpomalenými záběry a vychytaná stabilizace vám zajistí plynulé záběry i při chůzi.

cx88700-selp1650-right-black.jpg

Pokročilé automatické ostření zaručuje, že to důležité bude vždy v centru pozornosti. Například automaticky dokáže rozpoznat a zaostřit na oči vašich zvířecích mazlíčků. Dokonalý bude i váš zvuk, vestavěný směrový mikrofon se třemi vložkami nahrává jasný a čistý záznam, s ochranou proti větru se nebudete muset o kvalitu zvuku bát ani za nepříznivého počasí. Vyberte si z více než 60 objektivů a ukažte, co ve vás je!

Smartphone, který tě podrží

Sony Xperia 10 IV je lehký a kompaktní smartphone, který vás překvapí svou výdrží! Pokud hledáte rychlý smartphone, se kterým uděláte krásné fotky i videa a zároveň třeba rádi sledujete filmy, právě jste ho našli.

xperia-10-iv-design-black-16-9.jpg

Xperia 10 IV se pyšní 6,0“ OLED displejem s filmovým poměrem stran 21:9 bez výřezu pro fotoaparát, s úžasnými barvami a kontrastem, takže z něj dostanete maximum, ať už sledujete videa nebo hrajete hry. Fotoaparát disponuje třemi objektivy, kreativním fotkám přesně dle vašich představ už nic nebrání! Poradí si krajinami i selfies a zvládne i náročnější světelné podmínky.

xperia-10-iv-group-black.jpg

Díky zvýšené odolnosti vůči prachu a vodě vás může doprovodit na každém dobrodružství. Lehké tělo s váhou pouhých 161 g v sobě skrývá baterii s velkou kapacitou 5000mAh, která vás nenechá nikdy na holičkách. K dispozici je ve čtyřech lákavých barvách – černé, bílé, mátové a levandulové.

Párty v batohu

Stylový reproduktor Sony SRS-XE200 bude váš parťák, který nezkazí žádnou zábavu. Hudbu budete moci vzít všude s sebou, využijete tak každý okamžik naplno.

xe200-party-connect.jpg

Díky nové jednotce X-Balanced Speaker Unit, která vytváří větší akustický tlak, má reproduktor výrazný a čistý zvuk, který je krásně slyšet, ať už jste venku nebo v místnosti. Tento malý reproduktor vám naservíruje řízné basy bez ohledu na to, kde se nacházíte. Zvuk vyplní celý prostor rozšířením zvukového pole difuzorem Line-Shape Diffuser. Příroda vás nezastaví, XE200 je odolný dokonce i vůči slané vodě, takže se o něj nemusíte na svých cestách vůbec bát.

xe200-situation-image.jpg

Na jedno nabití může hrát až 16 hodin a sám šetří energii přizpůsobováním hlasitosti díky snímání okolního hluku prostřednictvím mikrofonu. Oslavu pozvednete na další úroveň s funkcí Party Connect, můžete tak bezdrátově spojit až 100 reproduktorů a synchronizovat hudbu. Další cool funkce můžete aktivovat v aplikaci Sony | Music Center. Získáte navíc kvalitnější zvuk pro hovory s technologií potlačení ozvěny. Na výběr je v oranžové, modré, světle šedé nebo černé barvě.

Právě vychází
fv06-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.