Červencové FotoVideo na dovolenou

Publikováno: 29. června 2022 | autor Redakce
fv07-22-web3.jpg

V létě, v době dovolených a školních prázdnin vycházíme dvakrát tedy jako obvykle každý měsíc v červenci i srpnu, ale už toto vydání je hodně letní, a hlavně pozitivně naladěné pro všechny, kteří si chtějí své volné chvíle s foťákem či kamerou co nejvíce užít.

V jeho první třetině se podíváme do divočiny se známým cestovatelem Petrem Slavíkem a hned po něm do centra umění, peněz a tradice s Václavem Podestátem. Jsou to dva velmi inspirativní články, ze které jejich autorům ze srdce děkujeme.

Ale to ještě není v sekci Inspirace vše! V první třetině červencového FotoVidea najdete i tradiční FotoEsej od Verum Phtoto, dvě recenze výborných knih, z nichž každé je z úplně jiného soudku, a to co soutěžili v letošní EISA MAESTRO zjistí, jak dopadli v národním kole.

fv07-22-web3.jpg

Následuje velká praktická část s Mili Kosinovou, velkým a perfektně provedeným testem středoformátů od Stanislava Petery. O tom, jak se fotilo a fotí ve věčném městě Římě vylíčí Richard Horák a Boris Stojanov velmi podrobně popsal své zážitky se zrcadlovými Tokinami.

Tím se dostáváme do poloviny tohoto vydání, kde vás čeká devět tipů na zpracování fotografií po dovolené a hned po nich si můžete prohlédnout velmi zajímavý systém Vlastimila Čapka, kterým vytváří své velké makroobrazy. Následuje naše tradiční FotoPoradna tentokrát doporučující výběr dostupných teleobjektivů a hned po ní velmi oblíbená Analogová škola na základní téma Jak začít s analogem.


Objednání předplatného FotoVideo stejně jednoduché, jako v jiných e-shopech!
Vybírejte si na našem webu – přehled předpatného


Ještě nestačí? Aby toho nebylo málo, následuje osm prakticko-technických článků o novinkách, které by vás dle našeho názoru mohly zajímat. Určitě si vyberete a pak v klidu a s rozvahou přejděte na prohlídku toho nejlepšího co vytvořili soutěžící v sedmém tématu (SPORT JE NÁŠ) Fotografa roku. Výsledky to jsou velmi zajímavé jak v seniorské, tak i juniorské kategorii!

fotovideo-07-22-fotoskoda.jpg

I v závěrečné části tohoto vydání si můžete vybrat z dárků, které nabízíme k našemu předplatnému. Budou se vám nejen na léto hodit! Tak hezké zážitky s červencovým vydáním časopúisu FotoVideo!


Aktuální soutěžní téma 22. ročníku soutěže Fotograf roku se jmenuje:

VODA KOLEM NÁS a má uzávěrku 31. 07. 2022

Volnější fotografické téma, zaměřující se na jeden z nejdůležitějších živlů. voda je krásná, milá i zrádná svými odrazy světla a překvapující proměnlivou barevností. Pojetí je čistě na autorech, zda si troufnou na vodní zátiší či zvolí krajinnou fotografii s důrazem na vodní tok, vlny či mořskou hladinu, jezero, rybník nebo zurčící potok…. Více na: http://fotografroku.ifotovideo.cz


Vyberte si z obsahu červencového vydání například:

PETR SLAVÍK – KRÁSU JE VELICE JEDNODUCHÉ SI ZAMILOVAT

Zeptali jsme se krátce poté, co se Petr vrátil ze Špicberk

fotovideo-07-2022-stranka-006.jpg

VÁCLAV PODESTÁT – JAKÝ BYL VELETRH PHOTO LONDON 2022?

Představil 106 vystavovatelů z 18 zemí světa a…

fotovideo-07-2022-stranka-012.jpg

STANISLAV PETERA – STŘEDOFORMÁTOVÝ SOUBOJ TITÁNů

Jak obstál Fujifilm GFX100S proti Phase One IQ4?

fotovideo-07-2022-stranka-035.jpg

BORIS STOJANOV – TOKINA PŘEDSTAVUJE

Zrcadlové objektivy 400 a 500 mm v testu.

fotovideo-07-2022-stranka-048.jpg

VLASTIMIL ČAPKA – JAK NA VELKÉ FOTOOBRAZY?

„Svět je nekonečně rozmanitý a členitý…“

fotovideo-07-2022-stranka-058.jpg

TECHNIKA – Důležité NOVINKY VE FORMÁTU APS-C OD CANONU

Nová řada bezzrcadlovek Canon APS-C přináší vynikající funkce plnoformátových přístrojů.

fotovideo-07-2022-stranka-074.jpg

TECHNIKA – POTŘEBUJETE PŘENOSNÝ DISK DO NEPOHODY?

SSD úložiště Samsung T7 Shield je ještě odolnější

fotovideo-07-2022-stranka-072.jpg


V nabídce jsou další nové dárky k celoročnímu předplatnému časopisu FotoVideo!

Vyberete si skvělou knihu Fotografujeme digitální bezzrcadlovkou, nový, lehký batoh Manfrotto na cesty nebo hodnotný poukaz na čištění čipu, dámskou kabelku, příručku k domácímu tisku, fotografickou knihu plnou esejů, batoh, kartu, poukázku na workshop!

Nebo třeba některou ze čtyřčlenných sad brašniček Lowepro? Co takhle celoroční předplatné sofrware ZONER nebo poukaz na zdarma stahování na Ulož.to? Vybírejte a neváhejte. Objednání předplatného FotoVideo stejně jednoduché, jako v jiných e-shopech!

Vybírejte si na našem webu – přehled předpatného

Doporučujeme! Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve, než se objeví ve volném prodeji na stáncích a v prodejnách, a ještě k tomu levněji za cca 50 % jeho normální, prodejní ceny, kterou jsme museli zvýšit. To už se fakt vyplatí! Šetříte tak své peníze a ještě vyděláte.

fv07-22-web3.jpg

Právě vychází
fv07-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.