Fotografické workshopy – kurzy – semináře 2010
| Rubrika Workshopy | |
Fotografové, zbystřete! Fotografické kurzy a workshopy pořádáme od roku 2001. Krok za krokem Vás provedeme technikami, které si sami vyzkoušíte a získáte mnoho užitečných rad jak z teoretické, tak z praktické části. Ukážeme vám zaručené techniky, které fungují téměř vždy a všude a někdy vám až dramaticky usnadní práci.
Mezinárodní workshop Hvar 2010 VIII. ročník, 16. běh
termín: od 22. 5. 2010
Letos pouze jeden turnus! Omezený počet míst.
Na akci lze sebou vzít doprovod - platí cenu 2 990 Kč.
Večerní projekce a hodnocení pořízených snímků.
Ukážeme Vám, jak nastavit a rozmístit světla, abyste dosáhli profesionálně nasvícených fotek. Už nebudete muset experimentovat. Naučíte se svítit jako profesionálové.
Ano je to neuvěřitelné, už to je VIII. ročník a 16-tý běh fotografického workshopu u moře na překrásném ostrově HVAR v Chorvatsku. Workshop je určen pro začínající i pokročilé autory, které zajímá oblast profesionální fotografie fashion, glamour a portrétu. Také proto jsme pro Vás připravili opět zcela nový program, vybrali kromě osvědčených a žádaných také zcela nové a jedinečné lokace a letos se máte skutečně na co těšit.
Portrét - techniky studiového svícení
Cílem kurzu je naučit se studiové svícení s prostředky - deštník, druhy softboxů, soft reflektor, komínek, klapky a práci s více světly. Prozradíme vám i několik profesionálních triků a drobností, které vám (někdy i dramaticky) usnadní práci při fotografování. Poradíme Vám jak na černobélou fotografii. Předností kurzu je omezený počet účastníků s vlastním fotoaparátem.

Portrét - výuka studiového svícení II.
Ukážeme Vám, jak nastavit a rozmístit světla, abyste dosáhli profeionálně nasvícených fotek. Už nebudete muset experimentovat. Naučíte se svítit jako profesionálové. Vaše fotografie už nebudou dílem náhody a scénu si nasvítíte podle vlastního záměru. Cílem kurzu je naučit základny svícení s prostředky - deštník, druhy softboxů, soft reflektor. Jak pracovat se světlem, jak nasvítit model, novinky ve svícení včetně ukázek. Prozradíme vám i několik profesionálních triků a drobností, které vám (někdy i dramaticky) usnadní práci. Vizáž modelky a několik rad co by měl každý fotograf vědět včetně postupu - jak vizáž provést. Předností kurzu je omezený počet účastníků s vlastním fotoaparátem.
Česká krajina - foto workshop
Navštívíme lokaci české "WINDOWS"... Tato krajina nedaleko od Brna nabízí nepřeberné množství nádhernách míst k fotografování. Téma workshopu jak pojmout krajinu jako celek, druhy filtrů a jejich vhodné použití, hloubka ostrosti a expoziční časy, kompozice. Kromě výuky bude celý den formou diskuze o krajinářské fotografii, včetně rad a doporučení.

Fashion - styling, vizáž, základní pózy, tipy a triky II.
Ukážeme Vám, jak nastavit a rozmístit světla, abyste dosáhli profeionálně nasvícených fotek. Už nebudete muset experimentovat. Naučíte se svítit jako profesionálové. Vaše fotografie už nebudou dílem náhody a scénu si nasvítíte podle vlastního záměru. Vyzkoušíme si podmínky profesionálních fotografů ve kterých pracují, jejich technické zázemí včetně spousty příslušenství které je v ateliéru k dispozici k vyzkoušení.
Prozradíme vám i několik profesionálních triků a drobností, které vám (někdy i dramaticky) usnadní práci.
Profesionální líčení, fotomake-up jako nezbytná součást fotografie
Pro velký zájem fotografů o líčení opakujeme.
Proč fotomake-up a ne make-up běžný? Co je barevná typologie a jak ji správně určit? Odhalení triků a tipů profesionálních vizážistů s dlouhodobou praxí. Toto a mnoho více Vám tento workshop nabízí. Workshop probíhá jako praktická výuka pro profesionální i amatérské fotografy, modelky, či dívky a ženy, které nemají velké zkušenosti s líčením a chtěly by se změnit, jen nevědí jak a co je pro ně vhodné.

Exteriérový workshop Lednice na Moravě IV. ročník
Navazujeme na úspěšnou akci v předchozích letech. Také letos půjde o setkání fotografů s workshopem, krásnými modelkami a nádhernými lokacemi celého Lednicko-Valtického areálu. Na Workshopu se naučíte pracovat se světly v exteriéru, jak najít optimální místo pro fotografování, jak vést model do pózy a také vám ukážeme několik profesionálních triků jak komunikovat s modelem pomocí gest. Technicky se naučíte udělat si tmu v pravé poledne a ukážeme si několik druhů svícení, které „fungují“ vždy a všude. Fotografové, kteří nevlastní světelný park či nemají možnost fotografovat se světly v exteriéru mají jedinečnou možnost obohatit své portfolio o netradiční snímky.

Fashion, glamour, vizáž, základní pózy, tipy a triky
Kurz je určen začínajícím i pokročilým fotografům jelikož pracujeme individuálně. K fotografům naprostým začátečníkům používáme osobní přístup a je jim věnována zvláštní péče.
V čem je tento workshop vyjímečný? Ukážeme Vám, jak nastavit a rozmístit světla, abyste dosáhli profeionálně nasvícených fotek. Už nebudete muset experimentovat. Naučíte se svítit jako profesionálové. Vaše fotografie už nebudou dílem náhody a scénu si nasvítíte podle vlastního záměru.
Vyzkoušíme si podmínky profesionálních fotografů ve kterých pracují, jejich technické zázemí včetně spousty užitečných rad, které Vám mnohdy usnadní práci.
fotogalerie prací účastníku akce 2009: http://www.foto-workshop.eu/velke_bilovice/
Informace o termínech na www.foto-workshop.eu
Staňte se fanouškem FotoVideo na Facebooku tisknout poslat
Diskuze
vstup do diskuse
Celkem: 0 příspěvků

