Workshopy FotoVideo

Honza Vojtek

WORKSHOP S HONZOU VOJTKEM / Photoshop pro začátečníky

Termín: 1.2.2014 v Praze a 22.3.2014 v Brně

Připravili jsme pro vás celodenní kurzy s naším redaktorem Honzou Vojtkem, který vede rubriky FotoPoradna, Digiškola a Portfolio review.

Cena: 1950,- Kč/osobu

celý článek

Honza Vojtek

WORKSHOP S HONZOU VOJTKEM / Photoshop pro pokročilé

Termín: 15.2.2014 v Praze a 23.3.2014 v Brně

Připravili jsme pro vás celodenní kurzy s naším redaktorem Honzou Vojtkem, který vede rubriky FotoPoradna, Digiškola a Portfolio review.

Cena: 1950,- Kč/osobu

celý článek

Workshop FotoVideo Dominikánská republika

WORKSHOP V DOMINIKÁNSKÉ REPUBLICE / art-fashion-glamour-akt

Termín: 21.-27.4. 2014

Exkluzivní workshop v exotickém prostředí  Karibiku. A POZOR! Pouze při objednání přes FotoVideo získáváte k workshopu navíc bohus - odraznou desku 5v1 v hodnotě 967,- Kč od partnera akce Photon Europe. 

Cena: 33 000,- Kč/osobu

celý článek


Garik Avanesian- Fotozájezd Benátský karneval

FOTOZÁJEZD NA BENÁTSKÝ KARNEVAL

Termín: 28.2.- 2.3. 2014

Rok se sešel s rokem a opět se blíží Benátský karneval, kam každoročně putují tisíce fotografů, aby zachytili onu nevšední atmosféru, kdy se město vodních příkopů, gondol a holubů oblékne do přepychových kostýmů a tradičních masek. Víkendový fotozájezd na karneval je již tradicí a také zárukou vynikajících snímků.

Cena: 2400,- Kč/osobu

celý článek

Milan Krása, Workshop

KURZ DIGITÁLNÍHO FOTOGRAFOVÁNÍ

Termín: v sobotu 5.10. 2013, 9-19 hod

Během jednodenního kurzu se dozvíte něco o digitálních fotoaparátech, jak a co fotografovat, ale hlavně, jak nastavit fotoaparát, aby na fotografii bylo právě to, co chcete. A nejen to, budete mít zároveň možnost si své nové poznatky hned vyzkoušet a své fotografie konzultovat s lektorem.

Cena: 1750,- Kč/osobu

Lektor: Michal Ebrle a Milan Krása

celý článek

Arménie

ARMÉNIE EXKLUZIVNĚ

Termín: DLE VAŠEHO VÝBĚRU - od poloviny srpna do konce 1.týdne září

Určeno pro malou skupinu (cca 3 osoby) začátečníků i pokročilých fotografů a cestovatelů. Program pro posádku jednoho terénního vozu a dle doporučení lektora a přání účastníků. Možnost i cesty do Náhorního Karabachu!

Cena: dohodou dle programu, + přímý let Praha -Jerevan-Praha (cca4hod) dle aktuálních cen. Lektor: fotograf GARIK AVANESIAN, MFIAP, plynná komunikace v češtině, arménštině a dokonalá znalost místních podmínek.

celý článek

Foto: Eva Stanovská, Velbloudi

INDIE

INDIE - Každý fotograf ví, že Indie je pro něj země zaslíbená-POSLEDNÍ 2 MÍSTA

Bude nám stačit 14 dní, abychom nafotili snímky, ze kterých mohou vzniknout práce srovnatelné s fotografiemi skutečných mistrů umění práce se světlem?

Termín: 8.-23.11. 2013 (16dní)

Cena: včetně letenky 58.000,- CZK, zahrnuje místní let, mikrobus s řidičem, průvodce, ubytování, polopenze,lektora

celý článek


Olympus Lowepro Časopis Zahrádkář Milan Dvorak Fotoškoly Fotografové.info Fotografické workshopy Fotofanda Fotorozcestník Golfdigest.cz Week Of Life PhotoExtract Solight Holding s.r.o. Auto Design Galerie Rudolfinum FotoArtclub.cz ePhoto.sk Naše příroda Akademie tvůrčí fotografie Fotokurzy a rekvalifikace Smart Gallery fotokluby Naučte se fotit Praguephoto festival