Záznamník ve tvaru tužky - Olympus VP-10

Publikováno: 21. dubna 2016 | autor Redakce
vp-10005.jpg

Abyste mohli bezpečně zachytit svůj hlas a okolní zvuk i se záznamníkem v náprsní kapse, je hlasový záznamník VP-10 vybaven všesměrovými stereo mikrofony. Díky nízkošumovým vysoce kvalitním mikrofonům v kompaktním a štíhlém těle tak záznamník spolehlivě zachytí zvuk ze všech směrů.

Převratný styl nahrávání

Nový VP-10 vnáší do oboru profesionálního digitálního záznamu nový rozměr. Navzdory diskrétnímu designu přináší tento pokročilý audio záznamník vysoce kvalitní stereo nahrávání a bohatou nabídku praktických funkcí pro okamžité použití a průzračnou čistotu nahrávek.

Tři formáty naplní vaše potřeby

Vyberte si ze tří formátů záznamu: vysoce kvalitní nekomprimovaný formát lineárního PCM (22,05 kHz); nejuniverzálnější formát MP3, používaný většinou uživatelů Windows a Mac; nebo formát WMA, nabízející dobrou kvalitu zvuku i při nízkém datovém toku.

Každý může být slyšet

Funkce vyvážení hlasu zesílí slabší hlasy, zatímco silnější hlasy zůstávají po danou úrovní, takže je zajištěna čistá a konzistentní reprodukce. Jelikož je současně aktivní hlasový filtr, eliminující pásma vysokých a nízkých frekvencí, je reprodukce hlasů ještě srozumitelnější.

Optimalizované nastavení pro optimální výsledky

Jednoduchým výběrem z menu můžete zvolit optimální nastavení nahrávacích parametrů podle konkrétní situace a prostředí. Režim Pocket je efektivní pro nahrávání širokého spektra hlasů, se záznamníkem ve vaší kapse. S režimy Dictation, Conference nebo Meeting můžete snadno pořídit bezchybné a vysoce kvalitní nahrávky.

Více o tomto záznamníku najdete zde.

Právě vychází
Za branou čtvrtstoletí – lednové FOTOVIDEO 2021
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.