Voucher v hodnotě 1000 Kč na inkoustové cartridge nebo tonerové kazety od KMP

Publikováno: 20. března 2017 | autor Redakce
KMP.cz

KMP je český výrobce náplní pro inkoustové, laserové i jehličkové tiskárny. Výrobní závod KMP v jihočeské Čkyni ročně vyrobí zhruba 500 000 kusů tonerů a 5 000 000 kusů inkoustových cartridgí.

Za tento typ předplatného uhradíte pouze 660 Kč.

  • POZOR PLATNOST VŠECH VOUCHERŮ PRODLOUŽENA DO 30. 6. 2018!!
  • (to znamená, že i ty, které jsou již u svých majitelů, mají nově platnost do 30. 6. 2018, i přes to, že je na voucheru uvedeno datum do 31. 12. 2017).

Pro nové předplatitele nabízíme k ročnímu tištěnému předplatnému voucher s 1000 Kč slevou na tonery a inkousty portálu www.TisknuZaPul.cz

  • Voucher se váže pouze na produkty KMP na www.TisknuZaPul.cz.
  • Uvedená sleva se neváže na balné a dopravné.
  • Poukaz není směnitelný za peníze

Více informací na www.TisknuZaPul.cz.

  • Firma Send zasílá prémii pouze v ČR, a to do měsíce od platby jako doporučenou zásilku.
  • Roční předplatné časopisu FotoVideo zahrnuje 12 vydání za rok.
  • Složenku či fakturu na obnovu předplatného zasílá firma Send automaticky.

Tento typ předplatného můžete objednat zde.

Spotřební materiál KMP patří do kategorie prémiového spotřebního materiálu. Hlavní výhody inkoustových a tonerových kazet KMP spočívají v jejich zdravotní nezávadnosti, maximální šetrnosti v k životnímu prostředí, výtěžnosti a kvalitě plně srovnatelné s originálním spotřebním materiálem.

Z tonerových a inkoustových kazet se během tisku i při samotné manipulaci s výtiskem uvolňují mikroskopické částečky látek a ty mohou být následně vdechovány, či při manipulaci s výtiskem přenášeny na prsty a následně přijímány do trávicího traktu. Proto je při navrhovaní inkoustu a tonerového prášku klíčové takové složení, které nepředstavuje zvýšená zdravotní rizika.

Inkoustové kazety KMP obsahují místo často používaných zdravotně rizikových typů emulgátorů Triethanolamin (TEA), který se používá i pro medicínské a kosmetické využití. S použitím inkoustových kazet KMP si díky tomu nemusíte důkladně omývat ruce po každé manipulaci s výtiskem. U tonerového prášku je koncentrace látek nezbytných k výrobě tonerového prášku, jakými jsou TVOC, benzen, styren, těkavé CMR látky vždy v limitech, při kterých nedochází ke zvýšení zdravotních rizik. Kazety procházejí nejpřísnější nezávislou kontrolou ústavu TÜV Rheinland LGA Products GmbH a získávají certifikaci LGA-schadstoffgeprüft.

Vnější obaly všech tonerových kazet KMP a některých inkoustových kazet KMP jsou získány sběrem jednou použitých originálních kazet. Ty se následně kompletně rozeberou a veškeré důležité vnitřní součásti se vymění za nové. Výsledkem je kazeta, která tiskne jako nová, originální kazeta, ale došlo k významné úspoře odpadu a emisí CO2.

Z typické tonerové kazety používané v malých kancelářích a domácnostech se použije vnější plastový obal o hmotnosti 449 g, při jehož výrobě bylo vyprodukováno 674 g emisí CO2. Veškeré vnitřní součástky, které jsou z kazety v průběhu renovace vyjmuty, jsou rozebrány až na jednotlivé typy surovin a použity v dalším průmyslovém zpracování. Koupě typické renovované tonerové kazety tak ušetří 745 g odpadu a více než 1 kg emisí CO2.

Pro firemní uživatele je klíčovou vlastností neporušení duševních práv originálního výrobce během tisku. V České republice problematika vymáhání škod z porušení patentové ochrany není moc známa, ale pro firemní použití se stává stále více důležitou. Originální výrobci originálních kazet si totiž tyto kazety chrání patenty, které znemožňují jejich druhovýrobu. Přesto se z asijských zemí do východní Evropy valí obrovské množství takzvaných kompatibilních nebo alternativních kazet, které patentovou ochranu originálního výrobce obvykle porušují. Odpovědnost pak nese celý obchodní řetězec, včetně toho, kdo ji použije v rámci podnikatelské činnosti. Tonerové kazety KMP mají původní, patenty chránění vnější plášť. Nebyl tak vyroben jeho klon a nedošlo k zásahu do patentového práva, použití kazet KMP je tak právně zcela bezpečné.

NABÍDKU PŘEDPLATNÉHO VČETNĚ VOUCHERU NA TONERY A TISKÁRNY V HODNOTĚ 1000 KČ NAJDETE ZDE.

Více informací najdete zde.

Za 10 dní
vyjde nové číslo FotoVideo.
new-magazine.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.