Ukažte svůj styl s fotoaparátem Olympus OM-D E-M10 Mark II z limitované edice

Publikováno: 31. března 2016 | autor Redakce
Olympus OM-D E-M10 Mark II Limited edition

Elegantní hnědá barva těla, prémiový kožený popruh a stříbrná krytka objektivu budou skvěle demonstrovat váš osobitý styl.

Olympus OM-D E-M10 Mark II - malý, lehký a ergonomicky nekompromisní fotoaparát, který se skvěle hodí k vašemu náročnému stylu jako dokonalý společník, kterého můžete vzít všude s sebou. Přes působivou kvalitu celokovového těla vychýlí E-M10 Mark II ručičky vah na pouhých 390g* - takže nikdy nebude na vašich cestách přítěží. Překrásný klasický design je nabitý nejmodernějšími technologiemi, zaručujícími nejvyšší kvalitu snímků.

Dodává se s barevně sladěným luxusním koženým popruhem a elegantní stříbrnou krytkou objektivu, podtrhující vytříbený vkus. Na celém světě je k dostání pouhých 3500 exemplářů, jde tedy skutečně o jedinečný sběratelský kousek.

OBRAZOVÁ KVALITA

Vychutnejte si mimořádné rozlišení a úžasné detaily zachycené pomocí snímače OLYMPUS Micro Four Thirds a vyspělých technologií, které se mohou měřit s kvalitou digitálních zrcadlovek. Spolu s vysoce výkonnou stabilizací obrazu dostane tato technologie z každého objektivu M.ZUIKO to nejlepší v podobě obdivuhodných fotografií a videí. Vyzkoušejte E-M10 Mark II a budete uchváceni obrazovou kvalitou!

ELEKTRONICKÝ HLEDÁČEK

Ještě jednodušší kompozice obrazu: elektronický hledáček s OLED displejem a 2,36 miliony bodů umožňuje mimořádně přehlednou kompozici obrazu se zobrazením celého zorného pole a navíc kontrolu všech nastavení v reálném čase. Dostáváte tak do ruky vše potřebné k pozvednutí svých fotografií na ještě vyšší úroveň.

ŠIROKÁ NABÍDKA OBJEKTIVŮ

Rozsáhlá řada objektivů vynikající konstrukce s mimořádně kvalitními optickými prvky dokonale doplňuje váš E-M10 Mark II jak po stránce stylu, tak i výkonu. K dispozici máte jakýkoli objektiv, o kterém jste kdy snili - od makro objektivů po teleobjektivy, širokoúhlé objektivy a objektivy typu rybí oko.

ČASOSBĚRNÉ VIDEO 4K

Pomocí režimu časosběrného videa můžete zaznamenat sérii snímků pořízených v čase, které poté proměníte ve 4K video, ve kterém čas jakoby plynul zrychleným tempem. Vytvořte videa s brilantními detaily. Jakýkoli objekt vašeho zájmu, včetně krajiny, divů přírody, městských výjevů či jiných scenérií, se kouzlem 4K časosběrného videa promění v živoucí podívanou!

ZPOMALENÝ POHYB

E-M10 Mark II umožňuje nahrávání videa s různými snímkovými frekvencemi celé řady standardů. Můžete tak docílit mimořádně plynulé zpomalené reprodukce (4x) s bohatými detaily, zachycujícími i ty nejrychlejší děje.

Více informací najdete zde.

Právě vychází
FOTOVIDEO 2021 – číslo 3
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.