Společnost Huawei a 10 milionů prodaných smartphonů P8 lite

Publikováno: 8. února 2016 | autor Redakce
p8-lite-white1.jpg

Společnost Huawei dosáhla dalšího úspěchu prodejem 10 milionů smartphonů Huawei P8 lite. Tento milník společnost pokořila už devět měsíců po uvedení modelu Huawei P8 lite na trh v Evropě.

Na celém světě využívá některý z modelů řady Huawei P8 (P8, P8 lite, P8 max) více než 16 milionů uživatelů. Společnost navíc v lednu 2016 prodala více než 12 milionů smartphonů, čímž stanovila své nové měsíční maximum.

V lednu 93% meziroční nárůst prodejů
Rok 2016 začal pro Huawei velmi úspěšně. V lednu 2016 prodala společnost více než 12 milionů smartphonů, zaznamenala 93% nárůst prodejů oproti lednu minulého roku a překonala svůj rekord v počtu prodaných zařízení za jeden měsíc. Leden byl současně čtvrtým měsícem v řadě, v němž společnost Huawei prodala vždy více než 10 milionů chytrých mobilních telefonů. Růst povědomí o značce a stoupající celosvětové prodeje mají za následek neustále se zvyšující zájem zákazníků o zařízení Huawei.

Silný rok 2015

Tento úspěch je založený především na silném roce 2015, během něhož společnost Huawei prodala 108 milionů smartphonů, o 44 % více než v předešlém roce, a napevno se tak etablovala mezi třemi největšími výrobci chytrých mobilních telefonů.

Více prodejů Huawei P8 lite na trzích mimo Čínu

Huawei P8 lite je prvním smartphonem z dílny Huawei, který dosáhl na světovém trhu vyšších prodejů než v Číně. Tento fakt vystihuje globální strategii Huawei, zaměřující se na mezinárodní trh, a potvrzuje její účinnost.

Huawei P8 lite převzal stylový design řady Huawei P. Výsledkem je elegantní chytrý mobilní telefon s výbornou kvalitou konstrukčního zpracování. Smartphone vyniká štíhlým tělem, v rámci portfolia Huawei pak přináší uživatelům, kteří model nakupují v rekordním množství, výborný výkon a elegantní zpracování za přijatelnou cenu.

Model P8 lite sa stal v průběhu čtvrtého kvartálu 2015 nejprodávanějším modelem v kategorii chytrých mobilních telefonů v mnohých prodejních kanálech na českém i slovenském trhu.

Více informací najdete zde.

Právě vychází
Za branou čtvrtstoletí – lednové FOTOVIDEO 2021
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.