Retro edice fotoaparátu Olympus OM-D E-M10 Mark II

Publikováno: 26. dubna 2016 | autor Rudolf Stáhlich
Olympus OM-D E-M10 Mark II

Pokaždé, když Olympus oznámí novou limitovanou edici OM-D, stává se tato zážitkem pro obdivovatele designu. Edice OM-D E-M10 Mark II Fox Brown nabízí všechny technologické vlastnosti oceněného OM-D E-M10 Mark II a od svých jmenovců se odlišuje „pouze“ novým designem.

Hnědá barva fox brown a samotná textura dělají z tohoto fotoaparátu sběratelský kousek. Limitovaná edice přichází také s prémiovým koženým popruhem a barevně sladěnou stříbrnou krytkou objektivu, doplňující jeho kompaktní a lehkou konstrukci. Na celém světě je k dispozici pouhých 3500 kusů OM-D E-M10 Mark II v této limitované edici. Na pulty vybraných prodejen k námdorazil v březnu v sadě s objektivem M.ZUIKO DIGITAL ED 14−42 mm 1:3,5−5,6 EZ Pancake Zoom.

Hnědá barvaje o tom…

Původní OM-D E-M10 Mark II se na našem trhu okamžitě etabloval za rozumnou cenu, dostupnou nové generaci nadšených amatérských fotografů. Zajímavý vzhled této limitované edice dodává ještě vyšší úroveň. Speciální barevné provedení fox brown krásně podtrhuje lesklý chrom a vroubkované hrany masivních voličů. Vypínač On/Off a centrálně umístěný hledáček ještě více umocňují zážitek při fotografování z ruky, který ocení každý zanícený fotograf. Cena: 24 990 Kč

Doporučené příslušenství:

Kožená brašna OM-D Messenger – ušitá na míru pro fotoaparáty a objektivy OM-D, s dvoubarevnou elegancí klasické městské brašny. Součástí je sladěný popruh přes rameno.

Kožená brašna OM-D Messenger Mini – stejný styl jako větší varianta. V šedém plátně a hnědé kůži, s dostatkem místa na tělo fotoaparátu a druhý objektiv.

Grip ECG-3 – usnadňuje pevné uchopení fotoaparátu, zejména při použití větších teleobjektivů. Díky systému rychlého odejmutí jej lze rychle nasazovat a odnímat za pohybu.■

Více informací najdete zde.

Právě vychází
Za branou čtvrtstoletí – lednové FOTOVIDEO 2021
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.