Panasonic na Olympijských a Paralympijských hrách v Riu 2016

Publikováno: 19. ledna 2016 | autor Redakce
panasonic-projectors-light-up-london-2012-olympic-games-opening-ceremony.jpg

Panasonic bude dodavatelem vizuálních řešení pro ceremoniály na Olympijských a Paralympijských hrách v Riu 2016.

Společnost Panasonic podepsala smlouvu s organizačním výborem olympijských a paralympijských her (Rio 2016) a stává se tak „oficiálním partnerem pro ceremoniály“, jehož úkolem bude zajistit vizuální řešení pro ceremoniály olympijských a paralympijských her v Riu 2016.

Panasonic zajistí dodávku více než 100 kompaktních projektorů s vysokým jasem a světelným výkonem 20 000 lumenů (PT-DZ21K2), profesionální 2ME režie pro živé vysílání (AV-HS6000) a další zobrazovací techniku.

Společnost Panasonic v roli oficiálního celosvětového olympijského partnera pro oblast audiovizuální techniky pomůže zlepšit kvalitu a atmosféru zahajovacích a závěrečných ceremoniálů tím, že publiku po celém světě zprostředkuje velkolepé ceremoniály z Ria de Janeira ve špičkové kvalitě.

Panasonic využije v rámci tohoto partnerství své supermoderní technologie a dlouhodobé zkušenosti z olympijských her a bude úzce spolupracovat s oddělením pro ceremoniály her v Riu 2016 a produkční společností CC2016 (Ceremonias Cariocas). Společnost Panasonic bude mít na starosti zajištění vizuálních řešení na klíč, kam spadá například i návrh projekčních systémů, technické konzultace, instalace systémů, provoz a údržba zobrazovacích systémů přímo v místě konání olympijských a paralympijských her.

„Společnost Panasonic je hrdá na to, že se vůbec poprvé stává ‚oficiálním partnerem pro ceremoniály‘ a že bude na ceremoniálech olympijských her zajišťovat podporu. Tímto příspěvkem k olympijskému hnutí se bude psát další úspěšná éra společnosti Panasonic. Ceremoniály her v Riu 2016 budou jedinečné a dech beroucí. Panasonic se prostřednictvím svých technologií a techniků vynasnaží divákům na stadionu Maracana i těm u televizních obrazovek po celém světě zprostředkovat takový zážitek, na který jen tak nezapomenou,“ říká Satoshi Takeyasu, výkonný ředitel společnosti Panasonic.

„V pátek 5. srpna 2016 bude celý svět sledovat strhující a hutnou přehlídku pestrého brazilského dědictví, které v rámci zahajovacího ceremoniálu olympijských her v Riu 2016 přivedou k životu tisícovky účinkujících. Tato strhující show pochází od jednoho z nejtalentovanějších kreativních týmů na této planetě a miliardám lidí z celého světa v ní představíme to nejlepší z brazilské kultury. Nyní už můžeme hrdě prohlásit, že vizuální řešení Panasonic pomohou proměnit naše sny ve skutečnost,“ řekl Sidney Levy, generální ředitel her v Riu 2016.

Společnost Panasonic bude pro olympijské a paralympijské hry v Riu 2016 zajišťovat také velkoplošné zobrazovací LED obrazovky, profesionální audiosystémy, vysílací techniku, bezpečnostní AV kamerové systémy a televize. Panasonic chce dostát heslu „Sdílíme nadšení“ a hodlá zprostředkovat napínavá, strhující a dynamická vystoupení sportovních špiček jak divákům přímo v dějišti, tak těm doma u televizních obrazovek po celém světě.

Více informací najdete zde.


Právě vychází
Za branou čtvrtstoletí – lednové FOTOVIDEO 2021
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.