Olympus Monocular i / Stylové šestinásobné přiblížení

Publikováno: 26. dubna 2016 | autor Rudolf Stáhlich
Olympus Monocular i

Společnost Olympus coby známý výrobce snad veškeré optiky představila nedávno na evropském trhu svůj první monokulár, spojující v mimořádně kompaktní podobě unikátní stylový design s vyspělou funkčností. Zajímavý opravdu nejen pro dámy do divadla!

Atraktivní a kompaktní design

Čisté, uhlazené křivky a prostá bílá barva doplněná béžovými akcenty – to vše propůjčuje modelu Olympus Monocular i zajímavou eleganci. Díky mimořádně kompaktním rozměrům pouhých 87 × 38 × 25 mm (d × š × v) vklouzne tento monokulár pohodlně i do té nejmenší kabelky nebo kapsy, aby byl vmžiku připraven k použití. Je jedno, jestli jste v opeře, v divadle, na výstavě nebo se účastníte semináře. Tento stylový model je ideálním řešením pro uživatele, kteří ocení možnost mít vždy po ruce praktické šestinásobné zvětšení, bez nutnosti nosit s sebou podstatně větší a těžší dalekohled.

Výborné funkce i výkon

Kromě svého elegantního designu si Monocular i zaslouží pozornost také díky svým vynikajícím technickým parametrům. Vysoce kvalitní optický systém s čočkami o průměru 16 mm zaručuje čisté zobrazení. Tělo plněné dusíkem zabraňuje zamlžování – takže majitelé Monocularu i si mohou na koncertě vychutnat vizuální zážitek mnohem dříve než ostatní bez této užitečné věcičky. Ztráta světla a ostrosti vinou reflexů je také minimalizována díky vícevrstvé povrchové úpravě okuláru a objektivu. A uživatelé ocení intuitivní posuvné ovládání zaostřování, se kterým docílí nejčistšího zobrazení v nejkratším možném čase.

Vodotěsná ochrana pro sledování uvnitř i venku

Aby byla zaručena ještě větší univerzálnost a bezstarostné používání v širší škále situací, nabízí tento přenosný model také praktickou odolnost proti vodě. To znamená, že si svůj Monocular i užijete naplno také při táboření, na horských výpravách, při cestování po světě nebo jakýchkoli jiných dobrodružstvích, během kterých by mohl být monokulár vystaven nepřízni počasí. Olympus Monocular i byl představen v béžovo-bílé kombinaci s barevně sladěným popruhem a měkkým pouzdrem. Cena: 2699 Kč. ■

Více informací najdete zde.

Právě vychází
Za branou čtvrtstoletí – lednové FOTOVIDEO 2021
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.