Kingston Digital a nové paměťové karty microSD pro akční kamery

Publikováno: 30. března 2016 | autor Redakce
microSDHC_Action_Camera_UHS-I_U3_

Kingston Digital oznámil uvedení paměťové karty microSD Action Camera UHS-I U3 (Speed Class 3). Díky vysokému výkonu a malým rozměrům najde tato microSD karta ideální využití ve spojení s většinou akčních kamer, včetně GoPro®* a dronů.

Nová paměťová karta microSD Action Camera má rychlost čtení až 90 MB/s a zápisu 45 MB/s a je tak schopna zachytit dobrodružné momenty každého dne v životě. Stabilní výkon umožňuje nadšencům do outdoorových sportů natáčet v rozlišení 4K nebo dokonce se snímkovou frekvencí 240 snímků za sekundu. Karta je k dispozici s kapacitami 16 GB a 32 GB (verze s kapacitou 64 GB se začne dodávat příští měsíc) a může být použita v jakémkoli prostředí, protože je vodotěsná, odolná proti nárazu, rentgenovému záření i extrémním teplotám. Pomocí volitelného adaptéru na velikost standardní SD karty mohou uživatelé rychle a snadno prohlížet natočené záznamy na PC, notebooku nebo multimediální čtečce.

Paměťová karta microSD Action Camera UHS-I U3 má doživotní záruku, bezplatnou technickou podporu a vyznačuje se vyhlášenou spolehlivostí produktů značky Kingston.

Více informací o tomto produktu najdete zde.

Vlastnosti a technické údaje paměťové karty Kingston microSD Action Camera UHS-I U3:

 • Navržena pro akční kamery a drony: Natáčejte video se snímkovou frekvencí 30 snímků za sekundu v rozlišení 4K nebo můžete snímat HD video se snímkovou frekvencí 240 snímků za sekundu pomocí akční kamery GoPro® nebo dronu a zachyťte každou sekundu vašeho nejnovějšího dobrodružství.
 • Odolná pro jakékoli dobrodružství: Vodotěsná2, odolná proti nárazu3, rentgenovému záření4 a extrémním teplotám5, takže je připravena fungovat i v drsném prostředí.
 • Dostatek kapacity pro váš výlet: Ať budete natáčet v rozlišení 4K nebo se snímkovou frekvencí 240 snímků za sekundu, karta má dostatečnou kapacitu, abyste mohli natáčet stále.
 • Záruka: Doživotní záruka6, vyhlášená spolehlivost, bezplatná technická podpora.
 • Kapacity1: 16 GB, 32 GB, 64 GB (bude k dostání již brzy)
 • Výkon7: Rychlost čtení 90 MB/s a zápisu 45 MB/s, třída rychlosti přenosu dat UHS-I 3 (U3)
 • Rozměry microSD karty: 11 mm x 15 mm x 1 mm
 • Rozměry SD adaptéru: 24 mm x 32 mm x 2,1 mm
 • Souborový formát: FAT32 (microSDHC 16 GB – 32 GB); exFAT (microSDXC 64 GB)
 • Provozní teploty: -25°C až 85°C
 • Teploty pro skladování: -40°C až 85°C
 • Napájecí napětí: 3,3 V

* GOPRO, HERO, logo GOPRO a logo GoPro Be a Hero jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti GoPro, Inc.
1 Část z uvedených kapacit na paměťových zařízeních typu flash je využita pro formátování a další funkce, a není proto k dispozici pro ukládání dat. V důsledku toho je skutečná kapacita dostupná pro ukládání dat nižší, než je uvedeno na produktech. Podrobnější informace naleznete v Průvodci pro flash paměti společnosti Kingston na adrese kingston.com/flashguide.
2 Certifikace IEC/EN 60529 IPX7 týkající se ochrany proti souvislému ponoření do vody po dobu až 30 minut a do hloubky až 1 m.
3 Založeno na armádní zkušební normě MIL-STD-883H, METHOD 2002.5.
4 Certifikace ISO 7816-1 pro ochranu proti rentgenovému záření o síle 0,1 GyS z obou stran karty.
5 Vydrží teploty v rozsahu od -25 °C do 85 °C.
6 Paměťové karty Kingston jsou navrženy a testovány pro zajištění kompatibility s běžnými spotřebitelskými produkty na trhu. Pokud máte v úmyslu karty používat jako výrobce OEM zařízení nebo pro speciální způsoby použití, které přesahují standardní každodenní spotřebitelské používání, doporučuje se, abyste se obrátili přímo na společnost Kingston. Podrobnější informace o zamýšlených způsobech používání jsou k dispozici v Průvodci pro flash paměti společnosti Kingston na adrese kingston.com/flashguide.
7 Rychlost se může lišit v závislosti na hostitelském zařízení a konfiguraci zařízení.

Další informace o společnosti Kingston můžete najít zde:

YouTube:   http://www.youtube.com/kingstontechmemory
Facebook:   http://www.facebook.com/kingstontechnologyeurope
Twitter:       http://twitter.com/#!/kingstontech
LinkedIn:    http://www.linkedin.com/company/kingston
Flickr:         http://www.flickr.com/photos/kingstontechnologyemea/

Právě vychází
Za branou čtvrtstoletí – lednové FOTOVIDEO 2021
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.