Ještě lehčí a odolnější fotobatohy Lowepro Photo Hatchback AW II

Publikováno: 26. dubna 2016 | autor Rudolf Stáhlich
Lowepro Photo Hatchback AW II

Představuji vám druhou generaci univerzálních dvoukomorových batohů vhodných pro fotovýpravy i pro normální nošení kamkoli (spodní fotovaničku lze samozřejmě vyjmout).

Obě vnitřní komory lze navíc spojit do jedné, třetí komora je pak na tablet nebo malý notebook a dokumenty. A ještě si můžete vybrat z atraktivních barev! Batohy mají opět vyšší odolnost a jsou lehčí než jejich předchůdci a na našem trhu jsou už od dubna 2016.

Atraktivní, moderní a nadčasové batohy

Už charakteristický design Lowepro zaujme dokonalou vnější ergonomií. Jako s každou novinkou Lowepro i tentokrát přichází praktická a funkční konstrukce – dvě komory plus samostatná kapsa na tablet, spodní polstrovaná fotokomora a horní komora na osobní věci. Vnější samostatná kapsa na přední straně batohu je určená na tablet a dokumenty. Spodní komora je se zadním otevíráním s fotovaničkou na systémový kompakt nebo zrcadlovku, další objektivy a fotopříslušenství. Fotovaničku lze z batohu zcela vyjmout a používat samostatně jako transportní brašnu (plátěné víko, dvě rukojeti). Fotovanička spodní komory je samozřejmě vybavena vyjímatelnými oddělovacími přepážkami, pomocí kterých lze prostor modulárně přizpůsobit individuálním potřebám fotografa, velikosti fotoaparátu a celkovému objemu příslušenství nebo osobních věcí. Přepážky jsou opět na suché zipy a lze je případně zcela odstranit – pro případ využití komory pouze na uložení osobních věcí.

Nechybí ani elastická kapsička na paměťové karty na vnitřní straně víka spodní komory. Horní komora má zip YKK se dvěma kovovými jezdci, krytý textilním lemem, na osobní věci a důmyslné a praktické vnitřní členění – kromě hlavního prostoru je tu i všitá vnitřní kapsa na zip, dvě síťové kapsy na příslušenství a pásek s karabinou na bezpečné uchycení klíčů. Zajímavou přepážku mezi horní a spodní komorou lze sklopit a vytvořit tak po vyjmutí fotovaničky jednokomorový turistický outdoorový batoh (přepážka je najedné straně všitá, na třech stranách uchycená pomocí suchých zipů). Přední vnější dvojitá kapsa na zip se vyznačuje polstrovanou částí na tablet a druhou sekcí na dokumenty a drobné osobní věci. Jsou tu i dvě vnější boční elastické kapsy pro uložení láhve, kompaktu, ministativu a drobných osobních věcí. Batoh má 7 cm široké, dokonale polstrované a délkově nastavitelné ramenní popruhy.

Více informací o produktu najdete zde.

Právě vychází
Za branou čtvrtstoletí – lednové FOTOVIDEO 2021
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.