Huawei rozvíjí partnerství s klíčovými světovými značkami

Publikováno: 29. ledna 2016 | autor Redakce
nexus6p-gold.jpg

Společnost Huawei během tiskové konference na veletrhu CES 2016 mimo jiné vyzdvihla spolupráci s předními světovými značkami z nejrůznějších odvětví. Díky kooperaci s leadery z oblasti technologií (Google), módy (Swarovski) nebo audiotechniky (Harman/Kardon) může Huawei svým zákazníkům nabídnout řadu atraktivních prémiových zařízení, která vznikají na základě spojení dlouholetých zkušeností, prověřené kvality a inovativních technologií klíčových světových značek.

Huawei a Harman/Kardon: díky spolupráci se společností Harman/Kardon mají uživatelé tabletu Huawei M2 k dispozici prvotřídní audio technologii, která zdokonaluje zážitek z poslechu tohoto desetipalcového tabletu. Harman International se svojí hlavní značkou Harman/Kardon je světový leader v oblasti audio řešení pro domácnosti, automobily nebo pro běžný poslech hudby na cestách. Nová audio technologie Clari-Fi, kterou je tablet Huawei M2 10.0 vybaven, dokáže obnovit zvukové detaily, jež zanikly kompresí digitální hudby. Výsledkem je čistší, ostřejší, vícevrstvý, dynamičtější, a hlavně reálnější zvuk.

Huawei a Swarovski: vzhledem k loňskému úspěšnému uvedení chytrých hodinek Huawei Watch na trh, představila společnost na veletrhu CES 2016 nové chytré hodinky určené přímo dámám. Luxusní verzi Huawei Watch zdobí zirkony Swarovski osazené kolem ciferníku hodinek. Společnost Swarovski je světově proslulá právě špičkovou kvalitou zirkonů, které ve spojení s Huawei Watch nabízejí ženám elegantní módní doplněk a nejnovější technologie v jednom.

Huawei a Google: Nexus 6P je jedním z nejlepších smartphonů uvedených na trh v roce 2015. Pro společnost Huawei bylo potěšením pokračovat v započaté spolupráci v rámci nové zlaté verze Nexus 6P, uvedené právě na CES 2016. Zlatý Nexus 6P je elegantní variantou pro zákazníky, kteří vyžadují skutečně luxusně vypadající zařízení.

Více informací najdete zde.

Právě vychází
FOTOVIDEO 2021 – číslo 3
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.