HONOR představuje v Číně model HONOR Magic Vs2

Publikováno: 22. října 2023 | autor Redakce
honor-magic-vs2-launch.jpg

Globální technologická značka HONOR v Číně minulý týden představila skládací smartphone HONOR Magic Vs2.

Díky řadě inovativních technologických průlomů drží HONOR Magic Vs2 nový rekord coby nejlehčí dovnitř skládací smartphone a překonává hmotnostní bariéru mezi skládacími zařízeními a běžnými smartphony.

Podle prvních statistik zveřejněných společností Counterpoint Research se HONOR Magic V2 v počtu prodaných kusů dostane ve 3. čtvrtletí roku 2023 na špičku čínského trhu s tzv. foldy. Značka HONOR tak v Číně ještě více upevňuje své dominantní postavení lídra v oblasti skládacích zařízení, a to díky vedoucímu podílu na trhu a nabídce vlajkových lodí a lifestylových skládacích produktů v různých cenových relacích.

honor-magic-vs2-glacier-blue-1.jpg

Jsme rádi, že můžeme představit model HONOR Magic Vs2. Díky rozsáhlé nabídce převratných funkcí a vysokému výkonu je HONOR Magic Vs2 připraven urychlit masové rozšíření skládacích telefonů tím, že poskytne kompletnější pokrytí cenové kategorie a přinese většímu množství spotřebitelů efektivní a pohodlný zážitek z foldů," řeklorge Zhao, CEO společnosti HONOR Device Co. Ltd.

Úžasně lehký a tenký design

HONOR Magic Vs2 váží pouhých 229 g. Díky rámu vyrobenému z letecké slitiny hořčíku se vzácnými zeminami, která má o 33 % nižší hustotu a pokrývá 72 % plochy pod panelem displeje, je HONOR Magic Vs2 ještě lehčí než jeho předchůdce, což z něj činí dosud nejlehčí dovnitř skládací telefon.

Superlehký titanový pant, vyrobený nejmodernější technologií 3D tisku, dosahuje dokonalé rovnováhy mezi hmotností a pevností. Pant zajišťuje díky konstrukci bez ozubených kol a designu kapky vody hladké otevírání a zavírání a umožňuje bezproblémovou pozici v různých úhlech.

honor-magic-vs2-violet-coral.jpg

Výjimečná čistota obrazu a pohodlí při sledování

HONOR Magic Vs2 je vybaven 6,43palcovým vnějším displejem OLED s poměrem stran 20:9, který podporuje rozlišení 2376 × 1060 a špičkový jas 2500 nitů, což zajišťuje vynikající čistotu obrazu. V rozloženém stavu nabízí vnitřní skládací 7,92palcový displej OLED rozsáhlejší zobrazení s rozlišením 2344x2156, které dosahuje jasu až 1600 nitů.

HONOR Magic Vs2 pokračuje ve svém úsilí vyvíjet technologie orientované na člověka a přináší pokročilé funkce pro maximalizaci uživatelského pohodlí. Díky podpoře 3840Hz PWM stmívání na vnější i vnitřní obrazovce, které minimalizuje digitální namáhání očí, nepředstavuje HONOR Magic Vs2 riziko pro oči.

Vynikající schopnosti fotoaparátu pro dokonalou fotografii

Fotoaparát HONOR Magic Vs2 je vybaven trojitým systémem fotoaparátů, který se skládá z 50Mpx širokoúhlého fotoaparátu, 20Mpx teleobjektivu a 12Mpx ultraširokoúhlého fotoaparátu, což uživatelům umožňuje vytvářet slušné fotografie díky vynikajícím schopnostem snímání světla. Díky podpoře až 40násobného zoomu, snímání pohybu s umělou inteligencí a optimalizovaným algoritmům pro fotografování portrétů, nočních scén atd. dokáže fotoaparát Vs2 kdykoli a kdekoli během několika sekund vytvořit mistrovská díla.

honor-magic-vs2-launch.jpg

Vlajkový výkon, maximální produktivita

HONOR Magic Vs2 je vybavený mobilní platformou Qualcomm® Snapdragon® 8+ Gen1a poskytuje vynikající výkon. Díky vlastním řešením HONOR GPU Turbo X a OS Turbo X přináší rychlejší a plynulejší uživatelský zážitek na základě optimalizace systémových prostředků. Operační systém MagicOS 7.2 maximalizuje produktivitu tím, že přináší funkci hover a různé režimy rozdělené obrazovky, které otevírají novou úroveň interakce.

HONOR Magic Vs2 v sobě ukrývá baterii s kapacitou 5 000 mA, která v kombinaci s 66W nabíjením HONOR SuperCharge umožňuje neustálé připojení bez nutnosti častého nabíjení a staví HONOR na špici, co se kapacity baterie mezi skládacími telefony týče.

Barva a dostupnost

HONOR Magic Vs2 je od 12. října v Číně k dispozici v řadě elegantních barev: Midnight Black, Violet Coral a Glacier Blue.

Právě vychází
fv06-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.