Brašny Lowepro Apex AW

Publikováno: 22. března 2016 | autor Rudolf Stáhlich
Lowepro Apex AW

Krásné ramenní brašny pro ochranu a transport profesionálních nebo systémových kompaktů a zrcadlovek. Mají praktické reverzní otevírání „od těla“, pogumovanou spodní část a také všitou pláštěnku AWC.

Tyto brašny mají pevnou a zároveň lehkou konstrukci, reverzní otevírání víka brašny „od těla“ (zip YKK se dvěma kovovými jezdci) a výborně polstrovaný interiér z jemného materiálu brushed tricot. Hlavní komora brašny je rozdělena všitým oddělovačem na prostory pro fotoaparát a pro příslušenství (s dalšími vnitřními kapsičkami na krytky, filtr a další), je tu i všitá utěrka z mikrovlákna pro ochranu displeje fotoaparátu před poškrábáním, jedna, respektive dvě oddělovací příčky na suchý zip pro přizpůsobení vnitřního prostoru individuálním potřebám fotografa a objemu uložené techniky, jedna, respektive dvě kapsičky na paměťové karty na vnitřní straně víka.

A vnější vlastnosti? Nechybí smyčka na zadní straně pro uchycení na opasek nebo bederní pás batohu, dále smyčky SlipLock na bočních stranách pro uchycení dalších komponent vybavených tímto systémem (například pouzder na objektivy). Zajímavá je pogumovaná spodní část včetně přední hrany, která zvyšuje ochranu při odložení nebo pádu brašny, pásková rukojeť na ose brašny pro pohodlné nošení podél těla, délkově nastavitelný ramenní popruh s karabinami s úhlem protočení 360°. Brašny mají kvalitní nepromokavé vnější materiály a pláštěnku All Weather Cover.

Více o produktu najdete zde.

Právě vychází
Za branou čtvrtstoletí – lednové FOTOVIDEO 2021
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.