Brašna Lowepro pro ochranu a transport kvadrokoptéry a příslušenství

Publikováno: 11. ledna 2016 | autor Redakce
lowepro-droneguard-kit2.jpg

Pokud létáte s kvadrokoptérou, takasi budete souhlasit s tím, že není vůbec snadné přepravovat dron se všemi komponenty, náhradními díly a příslušenstvím − prostě vše, co budete v terénu potřebovat.

Navíc skladně, kompaktně, efektivněa přehledně. Proto v Lowepro vyrobili DroneGuard Kit − lehký, bezpečný a praktický modulární transportní systém pro kvadrokoptéry a jejich příslušenství.

Jaký je?

Jednoduchá, a přitom maximálně bezpečná brašna určená pro ochranu a transport kvadrokoptéry a jejího kompletního příslušenství. Téměř vědecky navržený modulární systém se sadou oddělovačů, dvěma odnímatelnými pouzdry a systémem pružných ok a smyček pro uchycení drobných komponentů. Brašna tedy nabízí specifický prostor pro všechny díly výbavy − přehlednost je zde zásadní! Obsahuje systém elastických úchytných ok, fixačních bezpečnostních pásků a odnímatelných pouzder s oddělovacími příčkami, čímž zajištuje maximální využití úložného prostoru a zároveň perfektní ochranu uložené techniky. Máte samozřejmě možnost přizpůsobení úložného prostoru podle velikosti dronu a objemu příslušenství. Zajímavý je odnímatelný bateriový box vybavený čtyřmi polstrovanými oddělovacími příčkami, dále odnímatelný box na vysílač, dvě boční kapsy se zipem na dokumenty a drobné příslušenství. Tato brašna má pevné dno s úchytným systémem „hook/loop“ pro modulární konfiguraci úložného prostoru (podle velikosti dronu). Je tu systém nosných a fixačních popruhů zajišťující bezpečný transport dronů různé velikosti. Lowepro DroneGuard Kit je možné použít samostatně např. pro transport dronu v automobilu nebo vložit do většího cestovního zavazadla.

Hlavní vlastnosti

Lowepro DroneGuard Kit

  • rozměry vnější (ŠxHxV cm): 44,5 x 29,5 x 15,5
  • rozměry vnitří: 44,5 x 26,5 x 15,5
  • váha: 0,7 kg
  • může nést: dron (např. DJI Phantom 3), vysílač, akční videokamery, náhradní křídla, baterie, nabíječky, kabely, konektory, smartphone, tablet, dokumentaci, nářadí atd.
  • barva: slídová šedá/černá (mica/black)
  • cena: 2 990 Kč

Více informací najdete ZDE.

Právě vychází
Za branou čtvrtstoletí – lednové FOTOVIDEO 2021
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.