Top 20 fotografií na téma Street a vteřiny na ulici

Publikováno: 16. února 2016 | autor Redakce
Zoran Toldi, Lúpanie kukurice

V únorovém FotoVideo najdete výsledky II.kola soutěže Fotograf roku 2016 na téma STREET A VTEŘINY NA ULICI. Najdete svoje fotky mezi TOP 20?

V odborné porotě soutěže Fotograf roku 2016 zasedli Zbyněk Cincibus a Michal Fanta. V druhém kole hodnotili fotografie na téma Street a vteřiny na ulici.

"Mile nás potěšilo, kolik lidí stále vyráží do ulic dokumentovat život. Někteří stojí v dáli, jiní neváhají cvakat z bezprostřední vzdálenosti kolemjdoucí."

Fotografujeme člověka, ptáky, psy kočky, pouliční umění, nápisy...cokoli nás zaujme.

V únorovém FotoVideo najdete Top 20 fotografií na toto téma a žebříčky dalších kategorií jako jsou Fotograf roku Junior, Fotografická škola roku, pořadí v hlavní kategorii Fotograf roku.

Více o soutěži najdete zde.

Soutěžní témata najdete zde.

Registrace do soutěže je zdarma. Přihlásit se můžete zde. Pokud chcete fotky svých soupeřů a ostatních fotografů hodnotit, je nutné se do soutěže zaregistrovat/přihlásit.

FotoVideo 2/2016

Právě vychází
FotoVideo 11/2016
http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nc2QdLdmW5cpFxEsclXnIadynDlIYySbP6_by6XveSL.D7/fastid=atemyorgnypsezlmibkyfuqrunno/stparam=mfnngsdlwo/url=https://nikoncashback.cz/cs?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=Cashback http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nc2QdLdmW5cpFxEsclXnIadynDlIYySbP6_by6XveSL.D7/fastid=atemyorgnypsezlmibkyfuqrunno/stparam=mfnngsdlwo/url=https://nikoncashback.cz/cs?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=Cashback http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nc2QdLdmW5cpFxEsclXnIadynDlIYySbP6_by6XveSL.D7/fastid=atemyorgnypsezlmibkyfuqrunno/stparam=mfnngsdlwo/url=https://nikoncashback.cz/cs?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=Cashback
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.