Srdce a lásky čas – uzávěrka

Publikováno: 18. února 2021 | autor Fotograf Roku
JANA NICOLAS - Nedotknutelné

28.2. se uzavírá letošní 5. kolo soutěže Fotograf roku – Srdce a lásky čas. Deset dní není příliš dlouhá doba a v případě, že chcete ukázat jak vidíte lásku, je vhodná doba na tom zapracovat.

JANA NICOLAS - NedotknutelnéJANA NICOLAS - Nedotknutelné

Lásku doprovází spousta pocitů, od motýlů v břiše, neustálé dobré nálady, nadšení, touhy až k neskonalému štěstí. Proč je tedy jejím nejčastějším symbolem srdce? Důvod vám možná přijde příliš obyčejný. Je to především proto, že při zamilovanosti člověku srdce buší rychleji.

LUCIE PÍSECKÁ - nový život, nová láskaLUCIE PÍSECKÁ - nový život, nová láska

Otázky ohledně lásky si pokládali lidé odnepaměti.  Tou první možná bylo: Existuje vůbec láska, když se nedá, uchopit, rozebrat, zvážit ani změřit?  Lásku jsme nakonec změřit dokázali a definice zní - láska je chemická reakce. Láska možná je jen chemickou reakcí v našem těle, ale …. je tak vzrušující.

ZUZANA KUREKOVÁ - Čas...ZUZANA KUREKOVÁ - Čas...

Jiní tvrdí, že láska je pouze chimérou, představou vytvořenou naším mozkem.  Ale i kdyby láska byla čistě naší představou a přeludem, stala se představou, která nás v životě nejvýznamněji ovlivňuje a na které nám nejvíc záleží. Protože většina všeho šťastného, co v životě zažíváme, vychází právě z lásky.

JAN KOČÍ - Pořád spolu i v nelehké doběJAN KOČÍ - Pořád spolu i v nelehké době

Lásku, její vášně, radost, nadšení, štěstí a touhu bychom si měli užívat. Je jedno, jestli fyzickým kontaktem, společnou večeří nebo s foťákem v ruce, hlavně jí neminout.

LUCIE PÍSECKÁ - Láska prochází žaludkemLUCIE PÍSECKÁ - Láska prochází žaludkem

Co zajímavého najdete v posledním čísle FotoVidea se můžete podívat zde.

Právě vychází
FOTOVIDEO 2021 – číslo 3
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.