Vyhrajte zrcadlovku Olympus E-600

Přinášíme vám novou, velmi aktuální a určitě zábavnou soutěž připravenou ve spolupráci se společností Olympus Czech Group. 

Zpět na článek

Zdravim ve spolek.
Na podobne souteze narazim casto a nechapu jejich smysl. Jasne, reklama, ale ted myslim toto: Je to soutez o fotak pro lidi s fotakem. Nechci predjimat, ale vyherce bude urcite fotit s necim "lepsim" nez je prvni cena v teto soutezi. Co je tedy cilem? Kdo fotak ma a fotit umi, by si jako vyhru zaslouzil neco jineho.
Presevsechno i tak diky za usporadani souteze. :)

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 291 hlasů
Reagovat

Milý Idaho! Také děkuji za názor. Je to samozřejmě jeden názor a hlavně Váš názor. Možná byste žasl, co dokáže český fotograf i bez špičkového vybavení. Vidím to denně na soutěžních snímcích docházejících do redakce. Držím Vám palce ať vyhrajete.

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 285 hlasů
Reagovat

Kdo chce t soutěží, kdo ne tak nemusí. Nikdo ho k ničemu nenutí a každý tu zrcadlovku nemá! Takže já a mně podobní takovou soutěž vítají a navíc je to prostě zábava, ne?

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 242 hlasů
Reagovat

FotoVideo je hobby časopis a ne každý čtenář vlastní zrcadlovku. Jestliže fotíte lepším, pak není problém najít si jinou soutěž o cenu, která zajímá vás.
Snažíme se přinášet do soutěží kvalitní, zajímavé a rozličné ceny, od brašen, přes batohy, stativy, drobné vybavení fotoateliéru až po zrcadlovky. Přejeme mnoho štěstí nejen v našich soutěžích.

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 402 hlasů
Reagovat

Ja mam třeba fotak jen pujceny...

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 351 hlasů
Reagovat

Dobrý den, možná je to hloupý dotaz, ale jsem zde poprvé a chtěl bych se zeptat, kam se mají snímky odesílat. Mnohokrát děkuji

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 294 hlasů
Reagovat

Zasílejte prosím na mailovou adresu, kterou máte uvedenu v časopise FotoVideo.

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 237 hlasů
Reagovat

Podmínky soutěže najdete v časopise FotoVideo 3/2010.

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 285 hlasů
Reagovat

Dobrý den, rád bych se také zúčastnil soutěže, ale dozvěděl jsem se o ní až z čísla 4/2010, a tam (na str. 108) není uvedena e-mailová adresa, kam se mají snímky posílat. Mohli byste jí zde prosím uvést? Děkuji!

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 236 hlasů
Reagovat

fv.olympus@atemi.cz

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 197 hlasů
Reagovat

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé.


Olympus Lowepro Časopis Zahrádkář Milan Dvorak Fotoškoly Fotografové.info Fotografické workshopy Fotofanda Fotorozcestník Golfdigest.cz Week Of Life PhotoExtract Solight Holding s.r.o. Auto Design Galerie Rudolfinum FotoArtclub.cz ePhoto.sk Naše příroda Akademie tvůrčí fotografie Fotokurzy a rekvalifikace Smart Gallery fotokluby Naučte se fotit Praguephoto festival