Vyhrajte zrcadlovku Olympus E-600

Přinášíme vám novou, velmi aktuální a určitě zábavnou soutěž připravenou ve spolupráci se společností Olympus Czech Group. 

Zpět na článek

Zdravim ve spolek.
Na podobne souteze narazim casto a nechapu jejich smysl. Jasne, reklama, ale ted myslim toto: Je to soutez o fotak pro lidi s fotakem. Nechci predjimat, ale vyherce bude urcite fotit s necim "lepsim" nez je prvni cena v teto soutezi. Co je tedy cilem? Kdo fotak ma a fotit umi, by si jako vyhru zaslouzil neco jineho.
Presevsechno i tak diky za usporadani souteze. :)

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 298 hlasů
Reagovat

Milý Idaho! Také děkuji za názor. Je to samozřejmě jeden názor a hlavně Váš názor. Možná byste žasl, co dokáže český fotograf i bez špičkového vybavení. Vidím to denně na soutěžních snímcích docházejících do redakce. Držím Vám palce ať vyhrajete.

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 291 hlasů
Reagovat

Kdo chce t soutěží, kdo ne tak nemusí. Nikdo ho k ničemu nenutí a každý tu zrcadlovku nemá! Takže já a mně podobní takovou soutěž vítají a navíc je to prostě zábava, ne?

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 248 hlasů
Reagovat

FotoVideo je hobby časopis a ne každý čtenář vlastní zrcadlovku. Jestliže fotíte lepším, pak není problém najít si jinou soutěž o cenu, která zajímá vás.
Snažíme se přinášet do soutěží kvalitní, zajímavé a rozličné ceny, od brašen, přes batohy, stativy, drobné vybavení fotoateliéru až po zrcadlovky. Přejeme mnoho štěstí nejen v našich soutěžích.

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 409 hlasů
Reagovat

Ja mam třeba fotak jen pujceny...

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 358 hlasů
Reagovat

Dobrý den, možná je to hloupý dotaz, ale jsem zde poprvé a chtěl bych se zeptat, kam se mají snímky odesílat. Mnohokrát děkuji

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 301 hlasů
Reagovat

Zasílejte prosím na mailovou adresu, kterou máte uvedenu v časopise FotoVideo.

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 243 hlasů
Reagovat

Podmínky soutěže najdete v časopise FotoVideo 3/2010.

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 291 hlasů
Reagovat

Dobrý den, rád bych se také zúčastnil soutěže, ale dozvěděl jsem se o ní až z čísla 4/2010, a tam (na str. 108) není uvedena e-mailová adresa, kam se mají snímky posílat. Mohli byste jí zde prosím uvést? Děkuji!

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 242 hlasů
Reagovat

fv.olympus@atemi.cz

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 204 hlasů
Reagovat

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé.