Roční předplatné s knihou PHOTO ESSAYS za pouhých 820 Kč

Publikováno: 27. ledna 2022 | autor Redakce
photoessays-cover-verze-fotovideo-3.jpg

 


Získejte společně s ročním předplatným časopisu FotoVideo skvělou knihu Photo Essays v limitované edici!

Roční předplatné s dárkem za 820 Kč

  • 12× časopis FotoVideo + kniha PHOTO ESSAYS v hodnotě 950 Kč
  • Kniha plná fotografických esejů od vynikajících autorů Kevin V. Ton, Tom Řechtáček, Tadeáš Plachý, Petr Machan, Martin Bouzek, Chirill Cerepenco, členů společenství VERUM PHOTO
  • 240 stran plných černobílých fotografií s krásnými příběhy
  • Pouze velmi omezené množství!
  • Platí do vyprodání zásob
  • Ušetříte 1558 Kč!

Z našeho představení knihy Photo Essays

Tentokrát tu pro vás máme možnost si přečíst skvělých FotoEsejů mnohem více! K dvouletému výročí prvního publikování fotoesejí na webu, přichází totiž VERUM PHOTO s autorským výběrem těch nejlepších z nich v knižní podobě.

petr-machan.jpg

VERUM PHOTO je fotografické společenství jehož členy spojuje vnitřní potřeba vyprávět příběhy prostřednictvím živé, převážně černobílé fotografie. Jako oficiální spolek zapsaný funguje od února 2020, kořeny vzniku však sahají až ke konci roku 2015, kdy si s myšlenkou spojit podobně zaměřené jedince začal pohrávat duchovní otec seskupení Kevin V. Ton.


 

KOMPLETNÍ NABÍDKU PŘEDPLATNÉHO NAJDETE ZDE

OBJEDNAT TAKÉ MŮŽETE PŘEDPLATNÉ IHNED


 

Postupně během několika let se kolem myšlenky protočilo několik dalších fotografů, až uskupení vykrystalizovalo do současné podoby. V současnosti tvoří VERUM PHOTO Kevin V. Ton, Tom Řechtáček, Tadeáš Plachý, Petr Machan, Martin Bouzek a Chirill Cerepenco. Členové pracují jak na svých, tak na společných projektech. Výstava jednoho ze společných projektů ON THE ROAD byla k vidění v několika reprízách.

Aktuálně vydalo VERUM PHOTO v limitovaném nákladu 11 fotografických zinů. Od listopadu 2019 vychází na webových stránkách verumphoto.cz pravidelné pondělní foto eseje.

photoessays-cover-verze-fotovideo-3.jpg

Kniha PHOTO ESSAYS je nejen souborem autorských výběrů sedmnácti fotografických esejů z našich krajin i ze světa, ale i dalším milníkem spolku.

FotoEseje VERUM PHOTO vychází od roku 2021 pravidelně také na stránkách časopisu FotoVideo, který vydání této knihy s radostí podporuje, protože každý knižní počin v oblasti fotografické tvorby je pro rozvoj fotografie nesmírně důležitý.

Právě vychází
fv12-22-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.