Roční předplatné + kniha OBRAZY A SLOVA

Publikováno: 29. dubna 2021 | autor Redakce
Roční předplatné + kniha OBRAZY A SLOVA

Černobílé fotografie Jindřišky Netrestové promlouvají k básnířce Heleně Niklausové a vyvolávají v její hlavě obrazy, které taví do slov. Dvacet pět fotografií a dvacet pět básní, které v sobě skrývají trochu bolesti, lásky, touhy i humoru.

Roční předplatné s prémií

Zaplatíte 760 Kč

12x časopis FotoVideo

+ kniha OBRAZY A SLOVA

Černobílé fotografie Jindřišky Netrestové promlouvají k básnířce Heleně Niklausové a vyvolávají v její hlavě obrazy, které taví do slov svých básní.

ZÍSKÁTE

12x časopis FotoVideo        760 Kč

+ kniha OBRAZY A SLOVA  199 Kč

------------------------------------

celkem za                             959 Kč

ZAPLATÍTE                            760 Kč

Roční předplatné + kniha OBRAZY A SLOVA

O čem kniha je

Černobílé fotografie zachycují střípky okamžiků a obrazů, se kterými se autorka fotografií setkává na svých cestách městem i krajinou. Zachycují stíny, které za chvíli zmizí nebo změní tvar, tvář za oknem, předměty, které někdo odložil… Naznačují příběhy, do kterých autorka poezie vkládá svou vlastní fantazii, která se opírá o její nelehké životní zkušenosti. Verše jsou nejen vážné, ale autorka pracuje i s vtipema tragikomikou, které jsou pro její tvorbu typické.

kniha OBRAZY A SLOVA

Pro koho je kniha určena

Kniha je určena milovníkům poezie a fotografie. Může ale oslovit každého, kdo se rád ponoří do trochy melancholie, která však není bezútěšná.

kniha OBRAZY A SLOVA

Pár slov o nás

Jindřiška Netrestová

Pracuji jako sekretářka a od kancelářské práce ráda odbíhám k umění. Léta s láskou a nadšením hraji ochotnické divadlo a věnuji se fotografování. Napsala jsem i pár divadelních scénářů, především pohádek. Scénář k pohádce Zvířátka a Petrovští byl zpracován Českým rozhlasem. Kromě divadla a fotografování se učím hrát na kytaru, sportuji, miluji přírodu a zvířata, ráda cestuji, čtu a navštěvuji všechny možné kulturní akce. Jsem milovnice dobré kávy a hezkých kaváren.

kniha OBRAZY A SLOVA

Helena Niklausová

Za svůj život jsem si zkusila různá povolání, od uklízečky přes úřednici až po pedikérku. Své biologické rodiče jsem nikdy nepoznala a už v 16 letech jsem byla hozena do života, který je často plný drsných zákrut. K tomu, abych se vždycky zvedla a šla dál, mi pomáhá poezie, malování a divadlo. Vlastním nákladem jsem vydala dvě básnické sbírky. V roce 2010 to byla Bludička velkoměsta a v roce 2018 sbírka Nezapomenu.

kniha OBRAZY A SLOVA

Neváhejte a objednávejte tento typ předplatného!

KOMPLETNÍ NABÍDKU PŘEDPLATNÉHO NAJDETE ZDE.

NEBO IHNED OBJEDNÁVEJTE ZDE.

Právě vychází
FotoVideo leden 22
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.