Roční předplatné + sleva na knihu Jan Šmíd PHOTOGRAPHY

Publikováno: 24. září 2020 | autor Redakce
Roční předplatné + kniha Jan Šmíd PHOTOGRAPHY

Jan Šmíd je fotograf, krajinář. Je jedním ze tří Čechů, kteří jsou nositeli nejcennějšího a nejprestižnějšího fotografického titulu Master QEP (Master Qualified European Photographer udělovaný Federation of European Photographers v Bruselu). Zatím za své fotografie dosáhl celkového počtu 130 medailí a ocenění, které pro sebe, ale zejména pro českou fotografii vybojoval na mezinárodních fotografických soutěžích.

Když se řekne "fotografie", každý si představí "cvak" a hotovo. Jan Šmíd pracuje metodou skládané fotografie, kdy jeden motiv vzniká z desítek až stovek jednotlivých snímků. Díky tomu jsou jeho fotografie technicky dokonalé. Za své umění sklidil desítky mezinárodních cen. Ve své tvorbě se specializuje na krajinářská panorama a snímky noční oblohy.Roční předplatné + kniha Jan Šmíd PHOTOGRAPHY http://www.smidphotography.com/

Nyní nazrál čas, aby vydal svou knižní prvotinu. Knihu vydává nakladatelství Green Mango ve stejně luxusní podobě, jako jsou jeho fotografie. Kniha o rozměru 230 * 325 mm a rozsahu 264 stran představí Janovu tvorbu z Čech, Norska a Itálie. Kniha vyjde v listopadu 2020.

jan-smid-01.jpg

jan-smid-02.jpg

jan-smid-03.jpg

 

Neváhejte a objednávejte tento exluzivní typ předplatného!


KOMPLETNÍ NABÍDKU PŘEDPLATNÉHO NAJDETE ZDE.

NEBO IHNED OBJEDNÁVEJTE ZDE.

Právě vychází
Něžná krása listopadového FotoVideo
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.