Roční předplatné FotoVideo s knihou Fotografujeme digitální bezzrcadlovkou za 800 Kč

Publikováno: 21. června 2022 | autor Redakce
112265.jpg

Získejte společně s ročním předplatným časopisu FotoVideo praktického průvodce pro fotografování digitální bezzrcadlovkou.

Roční předplatné s dárkem za 800 Kč

získáte 12× časopis FotoVideo společně s knihou Martina Lukeše: Fotografujeme digitální bezzrcadlovkou. Pro všechny co fotí nebo chtějí fotit moderními bezzrcadlovkami. POZOR! Tento dárek je opět k dispozici jen v limitovaní edici!

Informace k předplatnému:

  • obdržíte 12 vydání
  • Ušetříte  1097 Kč!
  • Platí do vyprodání zásob

KOMPLETNÍ NABÍDKU PŘEDPLATNÉHO NAJDETE ZDE

OBJEDNAT TAKÉ MŮŽETE PŘEDPLATNÉ U SEND.CZ ANEBO PŘEDPLATNÉ U MAGAZINY.CZ


Všichni v této knize hodně najdou! Úplný amatér najde všechno a pokročilý fotograf nebude polemizovat a doplní si hodně z toho, co nevěděl, neví, či nepostřehl. Je to kniha pro všechny, co fotí a chtějí bezzrcadlovky plně a úplně využívat, nezabíhá do zbytečných maličkostí, konstatuje a nabízí všem naprosto jasná sdělení a odpovědi na předpokládané otázky.

112265.jpg

Tato kniha má navíc to, co řadě odborně a naučně vyhlížejících publikací chybí – vysoce kvalitní a názorně příkladový, obrazový doprovod. Jeho autory je řada známých českých fotografů, Obsahuje devatenáct jasných kapitol rozdělených do dvou částí (Technické a tematické) nabízí přehledné listování a nacházení toho, co právě potřebujeme, co nám právě vypadlo, co si chceme upřesnit.

Právě vychází
fv12-22-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.