MARTINA JEŽKOVÁ

Publikováno: 15. června 2012 | autor Redakce
Martina Ježková

Narodila jsem se 23. března 1993 v Havlíčkově Brodě. Žiji nedaleko v Lipnici nad Sázavou, kde jsem navštěvovala místní Základní školu. Po jejím dokončení nastal návrat do Brodu a studium na Gymnáziu Havlíčkův Brod.

Letos jsem úspěšně složila maturitní zkoušku a od příštího roku studuji  na Vysoké škole chemicko-technologické v Praze.

Navštěvovala jsem foto-kurz, informace o fotografii jsem načerpala i během dvoutýdenní stáže v Lidových novinách v Praze. Poprvé fotit mne napadlo na druhém stupni základní školy, ale intenzivnější práce přišla až na škole střední.

Fotka je důležitou součástí mého života. Je možností vyjádření pocitů, nálad, způsobem odpočinku. Mám ráda černobílou fotografii, která ve mně evokuje určitý klid. Záleží ale na situaci, barvě se rozhodně nebráním. Velkou inspirací je pro mě Andreas Feininger. Ráda sleduji serverPhotoextract.com, fotografické publikace...

Pořizuji i fotografické materiály ke článkům, v rámci novinářské činnosti. Účastním se soutěží,  úspěchem je nominace na cenu Talent Vysočiny 2012. Moje fotografie si můžete prohlédnout naosobní stránce souteže Fotograf roku. (Poznámka redakce - Martina se umístila na krásném pátem místě v kategorii Fotograf roku Junior 2012)


Za 6 dní
vyjde nové číslo FotoVideo.
fv09-2019-facebook-119x.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.