Test fotobatohu Lowepro Photo Sport 300 AW II

Publikováno: 16. února 2016 | autor Redakce
Jakub Cejpek

Patříte mezi vyznavače aktivního životního stylu, pohybujete se rádi v náročném terénu a navzdory rozmarům počasí? A nedokážete si navíc žádnou ze svých výprav představit bez fotoaparátu větších rozměrů? Pokud jste v tomto rychlokvízu odpověděli samá ano, pak si přečtěte test modelu Lowepro Photo Sport 300 AW II.

V únorovém FotoVideo najdete test fotobatohu Lowepro Photo Sport 300 AW II od Jakuba Cejpka. Milovníka hor, skal a cestování se sklony k bláznivým nápadům. Šéfredaktor časopisu Everest, horský průvodce a taktéž zapálený fotograf s nutkavou potřebou zachytit svět kolem sebe.

"Vyznáváte-li konzervativní vzhled a obrážíte svatební obřady a umělecké vernisáže, zřejme pro vás model Photo Sport nebude to pravé. Pod širým nebem se ale tento batoh se svěžím a originálním designem cítí jako ryba ve vodě."

A více pak Jakub dodává:

"V provnání s mnohdy neforemnými fotobatohy, připomínajícími spíše krabice od bot, splyne Photo Sport dokonale s vašimi zády, neomezí vás v pohybu a zároveň umožní rychlý přístup k aparátu, což je u sportovní fotografie alfou a omegou úspěchu při lovu atraktivního snímku."

Celý test najdete v únorovém FotoVideo.

FotoVideo 2/2016

Prohlédněte si produktové video zde.

Lowepro Photo Sport 300 AW II

Právě vychází
Za branou čtvrtstoletí – lednové FOTOVIDEO 2021
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.