Svícení v produktové fotografii

Publikováno: 11. dubna 2016 | autor Redakce
Svícení v produktové fotografii

Snad každý uživatel digitálního fotoaparátu uvažuje nad tím, jak zlepšit výsledek svých fotografií. Jedni proto, aby dostali ze svého přístroje maximum pro své potěšení, druzí třeba z důvodů, aby výsledné fotky měly skutečně špičkovou kvalitu a bylo je možné využít v komerční branži.

Na tomto kurzu se seznámíte se základy reklamní a produktové fotografie do té míry, abyste byli schopni fotografovat své první komeční zakázky.

DNE 12.4. 2016 OD 18:30 BUDEME VYSÍLAT ZÁZNAM KURZU "SVÍCENÍ V PRODUKTOVÉ FOTOGRAFII"

Pokud si budete chtít kurz pečlivě nastudovat, doporučujeme si kurz zakoupit. Kurz si může do půlnoci data vysílání zakoupit za 490 Kč, poté bude již za plnou cenu 990 Kč.

Svícení v produktové fotografii - kurz si můžete zakoupit zde.

Ukázku kurzu najdete na odkazu ZDE.

LEKTOR KURZU: VÍT MÁDR

Narodil se v roce 1959 v Brně.

Studoval malířské techniky u prof. Petra Skácela na Lidové konzervatoři v Brně a základní i nástavbové studium na Institutu výtvarné fotografie (dnes Institut tvůrčí fotografie při Slezské univerzitě v Opavě). Je absolventem elektrotechnické fakulty Vysokého učení technického v Brně.

Je členem Asociace profesionálních fotografů České republiky.

Již koncem 80. let začal přes tehdejší podnik Dílo prodávat své obrazy a v roce 1988 získal povolení provozovat fotografickou živnost. Na volnou nohu přešel na začátku roku 1989 a začal se věnovat nejdříve výtvarné a modelingové fotografii a malbě a o něco později reklamní fotografii, které se jako hlavní profesní činnosti věnuje dodnes nejvíce.

Ve své profesionální tvorbě se zabývá širokým spektrem reklamní fotografie – od produktové fotografie, kde dominuje zejména kulinářská fotografie, přes fotografii nábytku a interiérů i exteriérů, až po fotografie life-style, portrétní, módní a modelingové.

Mezi jeho klienty patří reklamní agentury i mnohé firmy.

Vít Mádr je Autorizovanou osobou Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy s právem ověřovat znalosti uchazečů o splnění tzv. kvalifikačního standardu v oborech Fotograf v rámci Národní soustavy kvalifikací. Pro tyto účely nabízí nejen přezkoušení, ale i individuální a skupinové kurzy a konzultace s účelem přivést zájemce k úspěšnému složení zkoušky.

PROGRAM VYSÍLÁNÍ

FOTOGRAFICKÉ KURZY K ZAKOUPENÍ

 

 


Právě vychází
Za branou čtvrtstoletí – lednové FOTOVIDEO 2021
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.