Pin Up Photography Workshop

Publikováno: 21. března 2016 | autor Redakce
Veronika Kotková

Krásná, svůdná a usměvavá - typická pin up girl. A stejně tak sexy bude i tento workshop, ve kterém se vrátíme do éry 30. let, kdy tyto dívky uprostřed magazínů těšily mnohá pánská oka. Workshop, kde nebude nouze o svůdné pohledy, rudé rtíky a nádherné stylové fotografie.

Termín: 10.9. 2016, Praha

Cíl kurzu: Na workshopu se mimo jiné dozvíte, že začátky Veroniky Kotkové nebyly vůbec jednoduché. Nejen, že se Veronika zprvu potýkala s jazykovou bariérou, ale zároveň i s bariérou technickou. Toho Vás právě na workshopu ušetří a rovnou Vás seznámí s tím, jak taková Pin Up girl vzniká. Předá Vám veškeré své zkušenosti a prakticky ukáže samotný pin up hairstyling, make-up a samozřejmě podstatná část workshopu bude věnovaná fotografování. Jako bonus si krátce představíme i její postprodukční kouzla.

3.png

Komu je kurz určen: Všem nadšencům a příznivcům retro fotografie, kteří se chtějí buď zdokonalit a rozšířit si své vědomosti a zkušenosti, či využít profesionální produkce, stylingu, vizáže a zkušených modelek k pořízení špičkových fotografií. Svou úrovní je určen od zapálených amatérů, kteří umí ovládat svůj fotoaparát a znají základní fotografické pojmy (čas, clona, ISO, hloubka ostrosti, expoziční režimy apd.) až po pokročilé fotografy.

Potřebné vybavení: Vlastní fotoaparát.

Více informací najdete zde.

Právě vychází
Za branou čtvrtstoletí – lednové FOTOVIDEO 2021
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.