Mobilní focení v lednovém vydání FotoVideo

Publikováno: 30. prosince 2015 | autor Redakce
Tomáš Frajer

Jak vyplývá ze statistik, které uvedl Honza Vojtek v prosincovém FotoVideo, většina fotografií vzniká na mobilních zařízeních a snímek z iPhonu dokonce získal ocenění v prestižní soutěži World Press Photo.

Nastal proto vhodný čas vyhradit mobilnímu focení samostatnou rubriku, ve které se bude Honza celý rok věnovat postupům, jak pomocí telefonů a tabletů vytvářet co nejlepší záběry.

Úvodní díl najdete v lednovém vydání FotoVideo a pro něj Honza vytvořil seznam deseti jednoduchých tipů pro zlepšení mobilního focení. Některé body probere podrobněji v příštích vydáních a spousta dalších témat na vás čeká, jako třeba selfie, focení jídla, HDR, animované GIF atd.

FotoVideo 1/2016

Za 12 dní
vyjde nové číslo FotoVideo.
new-magazine.jpg
http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.